reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Watpliwosci czeeesc :)


Kurde dziewczyny ja nie umiem nawet lezec dzisiaj. Mrowi mnie do kosci ogonowej tak ze az mnie wykreca aaaaaaa :/

Poza tym zrobilam numer stulecia. Mylam jedno okno jakies 2h!! Czyscilam, pucowalam, a tam wciaz mazy, jakby zamglone, niedomyte. Zrezygnowana siadlam ze lzami w oczach a tam .. srodek do czyszczenia tlustych powierzchni w kuchni.

Kurtyna. Dziękuję.
 
Helol;-)

Ja juz troche lepiej...
Ale musze zrobic reseta...jutro koniecznie chce gdzies wyjechac z mezem i corka...

Blair jak tam glowa?

Hanasmietana niedlugo twoj termin @ sie zbliza....

Melka a ty jak tam? Test powtarzalas?

Zouza niezle dalas popis;-)

Dziewczyny ta kumpela przyszla dzis do pracy co w nocy tescioszka robila, mamy tego samego kierownika, i zaraz powiedziala o ciazy a Kasia kazala sie pakowac jej do domu, zrobic zamiany garfikowe do tego wypisac urlop, zeby do wizyty u lekarza juz niewracala;-)
 
Hejka, oglądam KSW i tak kątem oka zerkam na forum. U mnie dalej brak @ ale że temp troszkę spadła to czekam i na razie nie testuje. A jutro duży rodzinny grill :) Julia współczuję, ja bardzo lubię moją pracę i klimat jaki tworzą ludzie. Za poprzednią nie przepadałam i każdy budzik mnie wk... Teraz wręcz tęskniło mi się za pracą kiedy byłam na zwolnieniu po operacji.
 
Zouza no widzisz moja przelozona zna temat bardzo dobrze, poniewaz od 2 ponad lat stara sie i nic, a u nas tez warunkow do pracy ciezarnej niema:/

P jest padniety wiec napewno juz spi a ja dopiero wracam do domu...
Jutro od rana sobie z nim pogadam ogolnie bo sie zagubilam...
 
Witam wszystkie szczęśliwe ciężarowki oraz Staraczki. ;)
Dołączam do grona Staraczek.
Walczę o drugą ciążę, z tym, że nasze pierwsze Maleństwo nas opuściło w 10tc.
Odpoczełam, wyluzowałam i jestem gotowa do działania i zarazem ogromnie zdeterminowana do walki. ;)
 
reklama
Witan

Wgwk witamy;-) mozemy w skrocie pisac twoj nick?;-)
Mam nadzieje ze szybko ci sie uda;-)

Watpliwosci niewiem co sie dzialo...emocje narosly, *******ki...i przyszedl kryzys...mezu tez ostatnio niechcial ze mna rozmawiac o remoncie ktory chcialabym zrobic i tak jakos hehe do tego wiedzislam ze niemoge z nimi spedzic dnia tylko do pracy musialabym gnac;/
A dzis troche pogadalismy, przerosiny byly....:-D wiec mam energie dalej dzialac hihi
 
Do góry