reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dzień dobry Kobietki :-)
Przedstawiam Wam NaszeGo Psiaka ....


20140930_202137.jpg

Wczoraj w teatrze powiem Wam że super było ...potem mieliśmy gości i tak siedzieliśmy do 1 ...
Syneczek u dziadków ... mężu w pracy do 14 ... ja już chatke ogarnęłam,psiurek śpi ... słoneczko świeci ... no i mężu postanowił mnie dziś nad morze zabrać jak wróci ... a potem jeszcze kino ... szaleje .... zaczynam się zastanawiać czy czegoś nie przeskrobał ;)...
 

Załączniki

  • 20140930_202137.jpg
    20140930_202137.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 52
reklama
hej :)

byłam dziś w lidlu za torebką witchena, jakieś szaleństwo sklep otwarty od 8, ja byłam 2 min później i nic nie było w koszach :p le i tak udało mi się kupić najfajniejszą jaka byłą dostępna więc luz :D

wczoraj się z G popsztykaliśmy, ale na koniec sobie wyjaśniliśmy wszystko i mam nadzieję że w tych sprawach już będzie dobrze :)

zaraz się biorę za sprzątanie, pranie, itd...
pogoda przepiękna, prawdziwa polska jesień :)

potrzebuję Waszej pomocy z moim cyklem... spójrzcie na mój wykres, nie było wyraźnego skoku temp, ale wydaje mi się że jest już po owulacji, bo śluz jest już niepłodny a szyjka wyraźnie się zamyka i twardnieje, do tego bolą mnie (.)(.) jak zawsze po owu. Obstawiam że mogła być 14-15dc. Szczyt śluzu wydaje mi się że był 13dc, a ponoć owu jest na drugi dzień, ale co z temp? Co WY na to?

Julia ale super że się kumpeli udało :) niech Ciebie teraz zarazi :D

Hana możesz tam wspomnieć przy okazji o grupie starających :D

Aschlee kciuki zaciśnięte, musi być dobrze :*

Anula88 cudowny psiak!
 
Miss noo kochany jest ... a wymagania ma jak dzidziulek ;-) a mezu sie stara bo wie ze ze mną nie ma żartów ;-)

Blair u nas torebkowe szaleństwo bylo we wtorek
..sadiadka opowiadala ze madakra ...

Aschle badz dobrej mysli
.. życzę ci coby się wszystko ustabilizowalo ...
 
Zouza Dziękuję ;-)

Jak tam mezus ?nerwik minol ?

Cos mnie brzucho jak na @ pocmil ...wczoraj jajniki ... oj trzeba działać dzisiaj ;-)
 
Mój Mąż jest ogólnie bardzo nerwowym człowiekiem wiec to mu przychodzi falami. Ja się wtedy odcinam co jeszcze bardziej go wk..rza :) ale innego wyjścia nie ma. Rozmawiamy jak się uspokoi :)

Czy Was po owu ciągnie jakby w okolicach pod linią brzucha?? Coś mnie dziś po lewej stronie uwiera :/
 
reklama
Do góry