reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

julia, fajnie że się wyjaśniło :)
strasznie ciążące takie są niedomówienia, brak rozmowy, przynajmniej mi zawsze to gdzieśta leży na wątrobie ..

watpliwosci miałam przez chwile takie przypuszczenia, ale mi się czasami takie akcje jednak zdarzają ;)
poza tym temp mi coś spada dziwnie .. choć jeszcze 9 dni do @
dziś budzik na 5 - 36,54; spie dalej. o 9 z ciekawości zmierzylam i 36,93
wgorącej, cześć :) z początku przeczytałam w góre serca :-D
&&&& za starania


.. jakieś dni idi mam :)
 
reklama
Hey kobietki ... dopiero sie podnioskam ...
Mezus na rajd pojechał się poscigac ... a ja z piesiem ... chociaz on spi ... wczoraj wieczorem wrocilismy ... uwielbiam Świnoujście ...
Potem ksw oglądaliśmy ...

Jula fajnie ze pogoda liście. .. my jadąc też ale ogólnie... nie klocimy się ... Wkurza mnie czasem ale jak spojrze na ten jego pocieszny ryjek to smiac mi się chce i nici awantury ;-) ...

Julcia fajnie postąpili w pracy z kol... milo z ich strony ...

Miss zapodaj może cos kwasnego ;-) jak plamienia ?

Zouza ... a noc cos sie kroi ... kciukasy ....

Aschle jak sie czujesz ?

Wgwk witaj ... zapraszamy zapraszamy do naszego grona :-)
 
reklama
Do góry