reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hana, cześć :)

Ja skrzepy mam podczas @
gin mi powiedziała że to przez mięśniaka który mi się pojawił
ale jest tal mały że na razie nic nie bedziemy z nim robić ;)
 
reklama
Dziekowac :-)

Julia
A ja sie czuje dzis narazie w miare ok... zaczynaja sie bole glowy. Ale znosne... w ciazy zawsze mnie nachodza. Wczoraj mialam okropny dzien bol brzucha all day jak i przedwczoraj. Mam nadzieje ze dzis juz bedzie lepiej choc sama z mlodym bede i na nic czasu zeby sie polozyc. Kurde nalesnikow mi sie chce takich pysznych!!!!! Ale nie takich jak ja robie tylko mezu!:-)
 
Dzien dobry.

Julia tak wszystko podochodzilo le jakos nie mam na to weny...nie potrafie sie na niczym skupic.Wczoraj bylo lepiej troche a dzis znow kiepsko.Nawet glowy sobie normalnie umyc nie moge bez problemow...Dzisiaj musze isc po leki bo 90 tabletek starcza mi na 15 dni zostaly mi jeszcze dwie na popoludnie.Nie bede marudzic bo to w niczym nie pomoze.Staram sie myslec pozytywnie:tak:
 
reklama
005.gif
6-Staraczki-2014-5084.gif


II kreseczki,termin:

LISTOPAD 2014
MotylkowaOna , Iwo , Mychunia (7cykl)

GRUDZIEŃ 2014 Anula1988 ewelina_shn

LUTY 2015 AsiaSzw (11 cykl)

MARZEC 2015 rurka (1 cykl) KasikP (4 cykl) Kasikz (12cykl)

KWIECIEŃ 2015 Tabasia (1 cykl) Babydust (2 cykl) susel (16cykl)

MAJ 2015 AnnaMaria (2 cykl) Aschlee 25 (4 cykl)

CZERWIEC 2015 Missiiss1301 (24 cykl)

majdaczek14
[*] aniołek 9tc

Starające się: 9


WRZESIEŃ
melka19 - @ 29.09


PAŹDZIERNIK

Hanaśmietana - @ 11.10
kornelia1802 - @ 14.10
zouza - @ 14.10

watpliwości - @ 15.10
Blair87 - @ 18.10
Anula88 - @??
Jazza - @ 26.10

julia0903 - @ 31.10


POCZEKALNIA
jołasia
, malena100
 
Do góry