reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Gratki za pozytyw :-D

O pierdoły, jak zawsze.. bo zawsze jest tak jak ja chce a nie on, bo nie jem owoców, bo nie przyjde spytać o co mu chodzi :wściekła/y::wściekła/y:

Jestem jak lelyja ... na tafli wody ..
Nie bede sie denerwować jak głupi ..
 
Hej laski. Wpadłam na chwilkę bo wybieram się po śniadanku nad jezioro rowerkiem. Temp spadła o 0,2 więc chyba @ w końcu przylezie. Jak już bym chciała żeby był czas kolejnych staranek. Miłego dnia kochane ;)
 
dziewczyny wyprawka ogarnięta bardzo szybko, bo zrobiłam sobie listę podczytując Wasze zakupy, poszperałam na necie co mi się może przydać, co bym chciała i skonsultowałam z siostrą czego ona używała
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
zakupy robiłam z listą wykreślając po kolei wszystko co mam
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
mąż bardzo zadowolony, bo widziałam lekką panikę w oczach jak weszliśmy do sklepu ze wszystkim dla dziecka
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
jak ktoś chce mogę ją wkleić
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
 
Hana witamy;-) co tam?

Jeszcze dzis do pracy i wolne jedem dzien....

Miss i Aschlee jak sie xzujecie?

Miss czy przy tym Clo zauwazylas ze mialas bardziej obfite @? Ja od miesiecy mialam po 2 dni...a teraz po tym Clo ciagnie sie juz 5 dzien i jakies skrzepki saaa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry