reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Mychunia
Piekne rzeczy :-)

Paulina
Ty w ogole mierzysz temp. O stalych godzinach. zaraz po przebudzeniu. Bez wstawania? Z testow owu moze byc owu do 24-36 h ja mialam kiedys pozytywa a owu nie bylo. A jezeli tempki nie mierzysz zgodnie z zasadami to nie ma co sie nia zbytnio sugerowac. Probujcie jezeli testy owu nie klamia. &&& trzymam :-)
 
Anula88 ja nie testuje w tym cyklu, nie ma sensu, wystarczy spojrzeć na wykres i miejsce gdzie powinny byc <3 a ich nie ma... ale za Was trzymam mocno kciuki &&&&

Mychunia ale super rzeczy! Łóżeczko mega!

Zouza co przeskrobał?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Hej kochane ja wlasnie po pracy...wykapana leze w lozku;-)

Blair pomimo i tak trzymam &&&&&

Aschlee doszla paczka z tymi obrazkami do wyklejania?
Jak sie czujesz?

Watpliwosci pewnie sobie odpoczywasz;-) odezwij sie do Nas;-)

Malena i Jolasia kochane co u Was?

Ja wlasnie czekam za sms od kumpeli ktorej tydzien spoznia sie @ i robic ma test ;-) a kolejny zrobi z rana;-) mam nadzieje ze sie jej udalo bo tyle juz sie stara....
 
reklama
Do góry