reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Anna
A nie chcesz wczesniej isc?

Julcia
Na telefonie nie widze. To pozniej :-) w ogole siadlam na kompa zeby zrobic liste czerwcowek i szlak mnie trafial tylko sie denerwowalam tak moivh rodzicow komp dziala aaggrrr nie chce sie juz denerwowac ;-)
A trzy fazy to wzrost tempki dwa razy. Na owu i implantacje :-)
 
reklama
Mississ jak zjadlam to juz w miare ok... zawsze najgorzej rano i potem po15 sie zaczyna apogeum nie do wytrzymania... nie wiem czemu wieczorem jest najgorzej..

a nie zwalniam sie bo juz jeden dzien do przodu wolnego wzielam i jeszcze jeden bede musiala wziac na prawko... wiec musze wytrzymac:/
 
O Mississ to masz tak jak ja tyle ze ja mam rano mocne potem w ciagu dnia znosne a od 15 powoli zaczynaja sie mega mocne:/

nie moge isc wlasnie wczesniej:/ bo dopiero z dniem 1 pazdziernika podpisuje umowe o prace i musze msc przepracowac:/ dlatego czekam na 1 pazdziernik a potem az pazdziernik zleci ... i musze wytrzymac.

narazie mam tak ze jak wracam do domu, obiad i leze i usypiam... wczoraj troche mnie sumienie gryzlo bo ani nie posprzatane, naczynia sie pietrza... maz nie ma kiedy bo wraca przed 18 do domu i jeszcze wczoraj sam obiad robil...
ale weekend posprzatam, wyspie sie i nadrobie... dzis zamierzam ugotowac cos sama... zupe kalafiorowa bede robic bo ja uwoelbiam.. jeszcze 3 ipol godz:/ plecy mnie bola...

dzis mialam ochote walnac wszystko i wyjsc... poprostu wyjsc tak mnie nerwy braly. robie sie niebezpieczna...

taki mam marudny dzien dzisiaj ze chyba bede wam tylko marudzic i narzekac:)
 
Ostatnia edycja:
Mississ a mowią mdlosci poranne a tu u Cb wieczorne hehe :)
Barbarka a co to za specyfiki?? z apteki?? skuteczne chociaz?
Mi z jednej strony troche lzej na duchu bo bylam na usg w sr i nie mam juz torbiela na jajniku poszedl sobie hehe i ginka powiedziala ze mam ladne grube endometrium zdjęc sobie porobila cos pozapisywala i tyle z mojej wizyty :-)
 
Nie mam umowy o prace bo do konca wrzesnia mam staz:) i potem jest zobowiazany mnie zatrudnic na 3 msce - dlatego jeszcze nic nie wie i sie dowie dopiero w polowie pazdziernika...

no i tak - musze msc przepracowac zeby miec potem zasilek chorobowy... tak wyczytalam ale juz nie wiem juz nic nie wiem... :/ ale chyba tak musze. a przeciez nie zapytam mecenasa :/

a gdzies indziej wyczytalam ze moge... juz nie wiem


ktos mi odpowie na pytanie co sie stanie jesli mam umowe o 1 pazdziernika a pojde na l4 z powodu ciazy w polowie pazdziernika? czy dostane jakas kase i kiedy? ja tego nie czaje dzisiaj.


w koncu u mnie jest tez ten przypadek ze jestem na stazu wiec nadal jestem ubezpieczona no ale moj pracodawca jest PUP a nie Kancelaria...

chyba najlepiej jak odczekam do tego listopada...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry