reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Malena
Hop hop gdzie jestes :-)???

Julia
Hmm wkleje ci moj wykres z jaska ciazy tam jest super trojfazowy :-) to bedziesz wiedziec o co kaman to latwe do zrozumienia :-) ale wieczorkiem bo musze przeslac z tel innego na ten ta fote.

Annamari
Musisz czekac ten miesiac musisz. Przekichan masz z tym pawiowaniem ale ja juz sama sie tez boje czy bede miala jak ostatnio... :-)

Dzisiaj mnie w ogole brzuch pobolewa.... jak ja tego nie lubie agr. I juz sie dpczekac wizyty nie moge. Czas sie taaakk wlleecczzzeee
Ciekawa jestem czy jak mi przedluza umowe to tez bede .usiala miesiac odczekac hmm moze nie skoro to tylko przedluzenie umowy o prace.
 
reklama
Mississ - jak przedluza to nie musisz czekac:) - a kiedy ci sie konczy? jak jeszcze przed 12 tyg to odczekaj do przedluzenia i wtedy idz na l4.

Co do czasu - to sie wlecze tak tak...
moze mi sie uda w weekend znalezc zielony zeszyt z przepisem na karpatke:) w sumie to taki maly kalenarzyk i na samym koncu naskrobalam ten przepis i ten kalenarzyk mi wsiakl... a mam na nim numery faktur i terminy platnosci za prad - zebym nie musiala szukac rachunkow ... to musze go znalezc:)
 
Ostatnia edycja:
Mississ - jakby usg pokazalo inaczej tak jak Watpliwosci mowi i nie zmiescisz sie to juz poczekaj do przedluzenia umowy i wtedy na l4 i do przedluzenia ewentualnie cicho sza... :)
 
Ale moj przysxly kiero juz wie bo to moj przyjaciel :-) wydaje mi sie ze nawet jesli sie ciut przesunie to bedzie na styk albo wdruga str. No nie wazne dam rade :-)

Dzis znow chinska zupke amore pomidore knorra sobie na kolacje zafunduje :-D ale mam smaka :-)


Znow mam plamienia :-( brzuch boli dzisiaj i wczoraj malo lezalam... chyba nic z tego nie bedzie mam zlr przeczucia :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry