reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Tinus nie odchodz kochana... ja wiem, ze ciezko jest.. samam mam zalamki, a jestem mega radosna osoba.. wierz mi.. uda sie.. po prostu jedni czekaja krocej a drudzy dluzej... trzymam za Ciebie kciuki kochana..

watpliwosci to w sumie wiesci dobre po wizycie.. dajcie czadu, szalejcie, a noz widelec sie uda ;-)

mychunia co za fladra z tej baby...
 
reklama
Watpliwosci wazne ze sie cos dowiedzialas...jak chodzi o refundacje badan to pierwsze slysze zeby trzeba bylo byc malzenstwem...a tym ze Ci powiedziala ze niepotrzebnie sie staracie to sie nie przejmuj...to Wasza decyzja:tak:
 
Wmawiala mi ze na maksa swiruje z ta ciaza .. co spokojnie mowilam i tlumaczylam ze nie zalezy mi na tym zeby juz byc w ciazy tylko zeby dowiedziec sie czy jestem zdrowa i czy wszystko ze mna ok i czy bede mogla w ogole miec dzieci.. no ale nie dotarlo i ona dalej swoje ..
Wydrukowalam specjalnie te wykresy na ktorych mialam plamienia przed @ to tez stwierdzila ze nie trzeba badac progesteronu bo wszystko jest ok ...
I tak zbadam i tak .. moze w polsce jak bede to sie przejade bo jedziemy w piatek nastepny to.kolo srody/czwartku zbadam skoro mowila ze do srody owulka bedzie ..
 
Miss no nie bo to tylko w jedno miejsce miala byc praca na 2 miesiace...ale jakos przestalam przy tym wierzyc ze nam sie tersz udalo...ogladalam rozne wykresy...tempka piekna dlugo nagle spadek i @ wiec to tylko cud potrzebny

Tinus kochana trzymam kciuki za Ciebie!!!&&&&&

Watpliwosci czyli z toba jest ok;-) no trzymam kviuki za przyszly tydzien;-)
Glupio ta baba gadala tsk! Co to ja ze wy chcecie sie starac? Wrrr kij jej w oko
 
Witam się piatkowo ;-) jejku nawet nie wiecie jak sie ciesze ze jutro wolne ... Mezus wczoraj wrocil wiec wzielam go w obroty hehe ale bez myslenia czy to tym razem .... pełen luzz no i co za tym idzie humor mam dzis przezajefajny ....

Tinus ... opocznij jak czujesz taka potrzebe i pamiętaj ze my tu zawsze jesteśmy ...każda z nas ma/miala chwile zwątpienia etc ...

Wątpliwości dobrze ze konsultacja udana ....

Misiss ty się tam nie wkrecaj w nic pozamacicznegi bo ci nakopie ;-) .. moze idz do gina dla swojego spokoju ..

Jula ... zatestuj weekendowo z pierwszego sikanego ... ;-)

Ide popracowac chociaz nie chce mi sie strasznie ... byleby do 15 ;-)
 
Anulcia
Dzieki ;-) nakop nakop. Ale tak powaznie to naprawde mnie ten jajnik boli. I zaczynam analizowac czemu mialam taka bolesna owulacje... i dlatego mnie to niepokoi. Pojde we wtorek napewno bo nie wytrzymam nerwowo :p a przeciez nie mozna sie denerwowac. Teraz ten tydzien bedzie jak wiecznosc cos czuje jak ten tutejszy bedzie we wtorek jeszcze na urlopie. Ciesze sie ze masz fajny humorek tak trzymaj :-)

Julcia
Daj jeszcze raz linka do wykresu chce cos zobaczyc jeszcze. Bardzo czesto wykresy ciazowe sa trzyfazowe ale jak przegladalam te ciazowe wszystkie na ovuf to chyba co 5 nie byl wcale 3 fazowy wiec pewnie to nie jest wskaznik. Wkleisz jeszcze raz?

Watpliwosci
Jak w sr do pl jedziecie mozetutaj sie zapisz na wizyte powiedz ile sie staracie powiedz o plamieniach przed @. Moze tutaj inaczej ci podpowie. Ja ogolnie nie jestem za starszymi babami czedto dzialaja steteotypowo i starodawnie. A przeciez za dawnych czasow mniej bylo swinstwa w powietrzu zywnosci i troche inaczej mysleli. Ja preferuje lakarzy kolo 40. Ktorzy maja juz doswiaadczenie i wierza w nowe technologie a ona to gadala jakby matka byla twoja. Bez urazy dla twojej mamy oczywiscie. Chodzi mi o jej zachowanie. To wasza sprawa kiedy sie staracie przeciez
 
zrobiłam test z rana i wyszedł negatywny więc raczej muszę się nastawić na @ w niedzielę i kolejną puszeczkę Płodność faza 1 i 2. no nic w końcu to dopiero początek, więc się nie załamuję ale mimo wszystko jakoś tak smutno chyba za bardzo się nakręciłam
 
Miss a mam wykres w suwaczku...jestem na tel to niemam szans na wklejenie teraz:/
Mozesz zajrzec na kompa?
Juz z tymi trzema fazami nie czaje bazy hehe

Krysiulek :/ trzymam za kolejny cykl!!!!&&&&&&&&&
 
krysiulek! też życze powodzenia! Wyobraź sobie, ze tez to piję! Płodność i Regularne Cykle. Baby and mama med ma taki wybór, że się zastanawiam jescze nad tym Relaks i Przyjemność, bo ostatnnio nerwowo jest w pracy i przydałoby sie wyciszenie, a skoro to i tak zwiększa płodność, to bym całą serię wzięła, zwłaszcza, że mi się te ich puszki podobają bardzo. :D
 
reklama
:wściekła/y: i dopiero zjadlam sniadanie - tyle latania i pracy.... na dodatek w piatek... ehh niech ten listopad bedzie bo chce juz l4...
taka jestem zla tym poczatkiem dzisiejszego dnia - tym bardziej ze rano jak wstalam tak sie fatalnie czulam ze mialam juz dzwonic do pracy ze nie przyjde ale potem mowie sobie - to piatek i zawsze jest luz to i pewnie dzis tym bardziej bedzie luz...
klient za klientem pismo za pismem... juz chcialam powiedziec szefowi ze moze on wytrzymuje do obiadu bez sniadania ale ja nie:wściekła/y:!

ale jakos wytrzymalam:/ chwila przerwy on lazil jeszcze zalatwial cos a ja juz sobie powiedzialam pierdziele - teraz jem! pogapil sie pogapil jak jem i wyszedl cos zalatwic... :)

jakbym miala przygotowane kanapki to i moze bym przegryzla w 30sekundowej przerwie no ale ja sobie wzielam bulke, maselko, ogorka, pomidorka i zanim zrobilam, pokroilabym to by trwalo...
 
Ostatnia edycja:
Do góry