reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Melka pod wykresem masz cos takiego jak Udostepnij wykres, potem tam kliknij na Miniature a tam znajdziesz link do tego i bedziesz mogla wkleic;-)

Watpliwosci jak po wizycie?;-)

Jazza no to trzymsm kviuki za te sprawe i za II kreseczki;-)
 
reklama
Julia już temat ogarnięty ;) U mnie przed ovu temp skakała. Tyle że mierzę takim normalnym termometrem więc jedna po przecinku. Ale i na takim dało się zauważyć wzrost temp. Jak do końca roku się nie zakreskuję to kupię lepsiejszy.
 
Melka kochana ja tez mam tylko z jedna cyfra po przecinku...

kornelia witaj:)

Byl znajomy okazalo sie ze nie uda nam sie wyjechac w tym roku do tej pracy...no szkoda ze chociaz maz sie nie zalapal;/
Ehh jakos opadlam ze skrzydel....

watliwosci Hop hop czekamy na relacje!!!
 
Czesc dziewczyny..
nie odzywalam sie bo musialam sobie wszystko przemyśleć...i chyba odejdę bo kolejny cykl do d*py;/ Nie mam juz sily...a nie chce wam smęcic tu po co Wam czytac moje żale do calego swiata...
Julia sciskam kciuki bardzo mocno u mnie tez jakos 11-12 dp ale ja wiem ze nic z tego
Jazza mam nadzieje ze zaskoczą Cię II kreseczki w tym cyklu, zyczę Ci tego z całego serca
Mississ moja ginka ost mi powiedziala ze widac jej juz w 5tc więc jak juz zapewne byś pęcherzyk zobaczyla;-)
Aschlee heh troche Twoje zachcianki rozumiem ja chyba przez duphaston jem i jem ostatnio jak zobaczylam grochówke to az się poslinilam :p
Wątpliwosci trzymam kciuki za wizytę:tak:
 
Babka taka se .. starsza i gadala po co sie juz staramy ble ble ..

A jak o badanie chodzi to na prawym jajniku pecherzyk 17 mm
zalecila przez weekend celibat a pon,wt,sr serduszka .
Przynioslam ze soba trzy wykresy oje tempki i powiedziala ze jej zdaniem jest wszystko ok . Mowi ze owulacja na pewno jest ze wykresy ladne ksiazkowe .
Tarczyca super, prolaktyna tez ok.
Jak mnie zbadala to powiedziala ze tez wszystko w porzadku macica dobrze umiejscowiona owulka mowila ze na stowe bedzie.miedzy pon-sr.
Kazala mi nie robic testow zadnych nie myslec ..

Gdyby do slubu nie wyszlo to po mamy przyjsc i wtedy zaczniemy szukac co jest nie tak . W niemczech tylko malzenstwa uwazaja i wtedy z tego co zrozumialam nie trzeba placic za badania ..
Kazala mi mocz oddac i zrobia badania bo stwierdzila ze moga byc jakies bakterie ktore tez moga ciaze hamowac ..
progesteronu nie zalecila ale sama sobie zbadam ..

To w sunie na tyle ..
 
Tinus
Naprawde chcesz odejsc? Moze troszke ogranicz albo odsapnij ale wroc do nas i nie odchodz na zawsze no :-( kazda ma i miala zalamki. Ja sie tak dlugo staralam... co prawda w pewnej chwili nie bylo mnie w sumie chyba pol rokuna forum bo dochodzilam do siebie ale czy to pomoglo? Wrocilam tutaj i mi smutno dalej bylo. Ja ci tinus zycze zebys szybko zafasolkowala i zebys wyrzucila z siebie ten smutek i zal ze nie wychodzi. Jezeli to cie wzmocni to zrob sobie przerwe a my bedziemh czekac ciagle na dobre wiesci od ciebie :-)
Z reszta kurcze masz dopiero 12 dpo wiec moze jeszcze nic straconego :-)&&&&&&


Watpliwosci
Ale dziwnie mowila ze po co sie staracie? Dechy...
17 mm hmm jak sie macie kochac w pn wieczorkiem ja bym jednak w niedziele sprobowala bo chyba bym sie zbyt bala ze pomine owu.... ale zrobisz jak uwazasz :-) a probowalas po sexiku do gory nogami wisiec? Moze to pomoze? Ja bez tego ie zaszlabym w ciaze... moze sprobuj. Ale dobrze ze potwierdzila ci owulke :-)
 
Ostatnia edycja:
missis nie masz się czym martwić na prawdę wszystko jest ok :tak:

jazza trzymam kciuki :tak:

julia
no szkoda :-(

a ja się wczoraj zaś wkurzyłam :wściekła/y: ta babka co mieszkała w tym domu po ciotce miała się nią opiekować za przysłowiową kromkę chleba, a nie robiła dosłownie nic :wściekła/y: wczoraj teściu do niej pisze żeby się wymeldowała, to małpa odpisała, że zrobi to jak się rozliczą za opiekę nad ciotką :wściekła/y: a mieszkała tam przez 10 lat za darmo, bo wszystkie rachunki płaciła ciotka :wściekła/y: na szczęście przepisy się zmieniły i właściciel może bez zgody lokatora go wymeldować :tak:

wątpliwości to i tak wiesz już coś więcej :tak: starsi lekarze czasem są lepsi od młodszych :tak: będzie ok :tak:
 
reklama
Do góry