reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
piłam miete i mi nie pomaga...:/ mi najbardziej pomaga sen:) jeszcze jak mnie zoladek boli wieczorem to przekaszam sobie kasze manne i jest na chwile poprawa... ale dzis bedzie lepiej jak sobie ugotuje zupe kalafiorowa... ona cos w sobie ma ze ja jem normalnie i sie dobrze czuje... :)
 
Ja na przyklad w ciazy niemoglam nic mietowego:/ odrzucalo mnie...

AnnaMaria kurde wiesz co niemam pojecia jak to jest ale jak chcesz przesle ci linka gdzie mozesz napisac do prawnika i ci opowie;-) kiedys sama korzytalam
- Szukaj - Porady w eGospodarka.pl
musisz sie tam zalogowac, rozejrzyj sie moze znajdziesz podbne pytania, i wyslij swoje tam zapytanie:)
 
Ostatnia edycja:
Julia :) juz sie dowiedzialam:) musze 30 dni przepracowan na umowie o prace i wtedy dopiero na l4:) ale i tak wczesniej nie liczylam jak na listopad:) dam rade:) teraz szczegolnie jak mi troche marudzenie rzeszlo i za poltora godziny bede w domu:)) i weeeekeemd:)

no i moj maz zawsze jest o 17.30 w domu a dzis bedzie o 16.10 - supcio:)
 
005.gif
6-Staraczki-2014-5084.gif


II kreseczki,termin:

LISTOPAD 2014
MotylkowaOna , Iwo , Mychunia (7cykl)

GRUDZIEŃ 2014 Anula1988 ewelina_shn

LUTY 2015 AsiaSzw (11 cykl)

MARZEC 2015 rurka (1 cykl) KasikP (4 cykl) Kasikz (12cykl)

KWIECIEŃ 2015 Tabasia (1 cykl) Babydust (2 cykl) susel (16cykl)

MAJ 2015 AnnaMaria (2 cykl) Aschlee 25 (4 cykl)

CZERWIEC 2015 Missiiss1301 (24 cykl)

majdaczek14
[*] aniołek 9tc

Starające się: 10


WRZESIEŃ
Jazza - @ 28.09
melka19 - @ 29.09
julia0903 - @ 30.09


PAŹDZIERNIK
Tinuś22 - @ 01.10
Malena100 - @ 02.10
Hanaśmietana - @ 11.10
kornelia1802 - @ 14.10
zouza - @ 14.10

watpliwości - @ 15.10
Anula88 - @??




POCZEKALNIA
jołasia
 
Kasikz - to mnie pocieszasz:) wiem ze przejdzie - podobno najsilniejsze sa od 9 do 12 tyg a potem juz coraz lepiej i wlasnie to zauwazylam ze wczesniejsze mdlosci to byly niczym w porownaniu z teraz... no ale ja mam tak ze mam mdlosci i przetrzymuje zeby nie zwymiotowac no ale czasem sa tak silne ze juz musze zwymiotowac... i zaraz po tym jest juz dobrze przez jakis czas:)

a miete to tylko przez 2 dni probowalam i nic... slyszalam o imbirze - jakos nie wiem czy polubie go w smaku - no ale chyba go sobie kupie ...
 
Tinus no to fajnie ze torbiela juz niema;-)

AnnaNaria no to fajnie ze juz wiesz na czym stoisz;-)

Blair co tam u Ciebie? Mialas pochwalic sie sukienka slubna;-)
Podasz date @? Wpisalabym Cie na liste;-)
 
reklama
Tinus ja tez mialam torbiela giganta a po duphastonie zniknął, i też działamy póki go nie ma :)

Mychunia śliczny kombinezon! Piękna sprawa takie kupowanie malusich ubranek! :)
 
Do góry