reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Ale dzisiaj beznadziejny dzien... jak zwykle rano paw... no ale ledwo weszlam do pracy juz klienci - nigdy tak rano nikt nie byl - wczesniej niz w ogole czynne - nawet sniadania nie zdaze zjesc ani herbaty wypic... i zadzwonilam po szefa... masakra:/ siedza teraz i czekaja...
 
reklama
[FONT=&quot]Witam sie porannie [/FONT]:-)[FONT=&quot]

Mychunia kciuki za sprzedaz domu[/FONT]
:tak:

[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Ewelinka sliczny brzusio[/FONT];-)

[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Missiiss :* :* :*[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Bezdzietna przykro mi [/FONT]:-(

[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Aschlee ladnie ladnie.. super zachcianka z ta cebula chcialabym to zobaczyc [/FONT]:-D

[FONT=&quot] [/FONT]
Watpliwosci bardzo mi przykro kochana, zycze zeby sie jednak karta znalazlam... a facet coz jego reakcja .. szkoda slow... no i doczytalam, ze sie znalazla jednak super :-)


Julia trzymam kciuki, zeby to bylo to kochana :tak:


Missiiss kochana mordeczko moja dzisiaj sa obcisle jeansy, sweterk niebieski i buty na obcasie i rozpuszczone wlosy hahaha i cyc do przodu of course... :-Dwczoraj obcy faceci sie ogladali hahahaha:-D testowac bede w niedziele jak nie przyjdzie @, ale nie czuje ze sie udalo


Trzymajcie kciuki kochane, zeby jedna rzecz wmoim zyciu sie dzis wyjasnila.. nie cche o tym mowic, bo to bardzo prywatne, ale bardzo chce pozytywnego rozwiazania sprawy i dlatego prosze o kciuki.. nie dotyczy to staran tym razem ;-)
 
Jazza - trzymam :)

Moja kolezanka z pracy w ciazy, wlasnie sie dowiedzialam ..
No niby gratulowalam ale tak jakos no ;p chcialoby sie przekazac rownie radosna nowinę ..
 
Watpliwosci
Bedzie dobrze :-)

Jazza
No i pieknie :-D i kciuki za pozytywne rozwiazanie sprawy :-) to testujesz razem z julcia i maja byc razem 4 grube krechy ! To rozlaz :p

Anna maria
:-D implantacji kochana implantacji ;-) Bidulko z tym zwracaniem masz przekichane :-\ mnie mdli ale lekko i az sie boje jak eedzie tak samo jak w fwoch poprzednich ciazach to znow bede nieprzytomna ;-) i bede krzyczec w nieboglosy nigfy wiecej dzieci :p

Ja sie inhaluje... oby mi pomoglo bo wdzyscy w domu chorzy. Taka wczoraj kolejka byla u gina ze ledwo sie wcisnelam po ta recepte kurka. Czekalam tam prawie godzine masakra i nawet nie mialam jak sie go cokolwiek popytac. We wtorek jak ten wroci z urlopu a mam nadzieje ze wroci to pojde obowiazkowo do niego. Strasznie sie boje czy wszystko jest ok....
 
Nie tym to następnym razem, ale w końcu przekażemy całemu światu dobre wieści :) Ja mimo że dopiero zaczynam to już się doczekać nie mogę. Zwłaszcza reakcji rodziców, bo jeszcze się wnuków nie doczekali i tak czekają cierpliwie.
 
Melka
Dobrze ze masz takie podejsci a nie jak ja mialam ;-) bedzie dobrze zycze szybkiego zalreskowania :-)

Zouza
No ja jak mi kolezanka w pracy powiedziala to tez sie cieszylam ale w sercu kulo bo cxulam ze nic z tego a tu wow! ;-) trzymam kciuki &&& zeby sie udalo w tym cyklu :-)

W ogole ja wam fluidkow nie rozsylalam .... nie wiem czy juz moge. Chyba poczekam do wizyty jednak....
Albo dam bo jak dziewczyny testuja w niedziele to sie przydadza :-D
~~~~~~~~~♡~~~~~~♥~~~~~~~♡~~~~~♥~~~~~~♥~~~~~~♡~~~~~~♡~~~~~~~~~~♥~~~ :-)
 
reklama
Witam się dzisiaj! Nadrobiłam wszystko ale trochę to zajęło :p

&&&&&&&&&&& za wszystkie sprawy, problemy i problemiki, i oczywiście za najważniejsze : II dla wszystkich testujących :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry