reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Watpliwosci kochana mocno zaciskam &&&&&&&&&&&&
Koniecznie pisz zaraz po wizycie!!!! &&&& za owulacje;-)

Miss musze sie do czegos przyznac...:/ wczoraj zrobilam sikanca...i wiesz jaki byl wynik...
 
Hana
Znam ten bol... a owu juz mialas?:-)
nic mi nie wiadomo na ten temat, brzych i jajniki swiruja mi od 5dc wiec ciezko powiedziec bo temp nie mierze
Hmm ja bym jutro z ranca walnela sikanca :p haha sobie zarymowalam ;-)
popieram
Trzymajcie kciuki !!!! Zeby ta babka byla w porzadku boja tu zaraz kipne grrrr ... wydrukowalam wyniki prolaktyny i calej tarczycy
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Julia bo wczoraj bylo za wczesnie;-)
 
Julcia
To poczekaj do niedzieli! Zeby nie bylo mega bladziocha :-) to bede cie nekac w niedziele :-) narazie nie rob kochana i sie nie martw :-)

Watpliwosci
Oczywiscie &&& juz w pierwszym poscie z rana byly :-D
 
Hej dziewczyny. Muszę wam powiedzieć że nie wierzyłam w to całe mierzenie temp itd ale od jakiegoś czasu tak z ciekawości zaczęłam mierzyć i kurde chyba już mnie więcej wiem kiedy mam owulke. Missiiss pamiętasz jak pytałam o ten śluz itd? Właśnie wtedy temp poleciała w górę. Normalnie ciało ludzkie jest niesamowite :)
 
Jak jest owu to tempka spada w dol i pozniej tylko rosnie :-) patrzcie na moje wykresiki tam to dobrze widac :-)

Melka
Ciesze sie ze poznajesz swoje cialo :-) tempka duzo daje i ciesze sie ze juz teraz wiesz kiedy masz owu :-D
 
reklama
Julia temp wrzuciłam na ovufriend ale nie wiem jak wstawić taki suwaczek jak ty masz. Jestem w pracy więc jak znajdę chwilkę to rozeznam się jak to zrobić i wrzucę. Ogólnie u mnie właśnie najpierw temp spadła a potem już tylko rosła. No i już wiem że mam późno ovu. Ogólnie cykle mi się wahają więc ten wychodzi że też będzie dłuższy. Niestety mąż wrócił jak z podróży trochę za późno więc dzidzi z tego nie będzie. Ale w październiku działamy !!! :)
 
Do góry