reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hana no to dobrze mierze!!!
A co tam u Ciebie?

Miss no widzisz ja czesto budzilam sie chwile przed potem kimalam do tej godziny....zreszta ostatnio czesto sie budze w nocy...:/
Kochana a ktory to juz tydzien?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Julia a u mnie standart, swirowac zaczynam a to dopiero 18dc:baffled:
Miss jak masz byc spokojniejsza to idz we wtorek
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
zobaczysz ze jest pecherzyk w macicy i juz moze dotrwasz spokojnie do kolejnej wizyty
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif
 
Ostatnia edycja:
Hana smietana prosze edytowac poprzedni post;-) zeby bylo przejzyscie;-)

Miss no kurde kochana mozesz isc na wizyte ale wiesz ze to troche wczesnie, ktory juz tydzien masz?;-)
 
Julia
W tamtym tygodniu w czwartek mialam termin @. Wiec powinno byc 5 tyg i 1 dzien. Pecherzyk powinien byc widoczny bo to prawie 6 tc bedzie we wtorek. Ale on tutaj ma tak kijowy sprzet ze ja piernicze..

Hana
Znam ten bol... a owu juz mialas?:-)

Szczerze to boje sie ciazy pozamacicznej :-\wiem to glupie ale to chyba przez to ze czesto mnie prawy jajnik boli. I on tylko pracuje bo lewy spi albo zdechl. I mam schizy ze jak prawy strace to juz nigdy nie zajde w ciaze :-( dlattego zie ciut martwie
 
Ostatnia edycja:
Miss no to chyba niewarto isc jak ma kijowy sprzet?
No ja przez te mierzenie tempki sie budze:/ niby nic ale organizm juz jakos dziwnie reaguje:/
Moze jutro zatestuje lub w niedziele...sama niewiem boje sie!

Hana zdarza sie najlepszym;-)

Miss jak sadzisz ze lekarz ci powie gdzie sie znajduje pecherzyk to idz jak masz byc spokojniejsza!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry