reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Nie no zadna mieszanka nie jest smak na jedna konkretna rzecz:tak: takze pawika nie powinno byc

Mam mega smak na cebule i wcinam ja normalnie jak jablka obieram sobie i jem:zawstydzona/y:

Bezdzietna kochana tulam Cie mocno...co za cholerne testy...ja piernicze szok:-(
 
reklama
Termin miałam na wczoraj ale zaczęłam plamić więc wszystko jasne. To by było zbyt piękne żeby było prawdziwe Bezdzietna w ciąży ha śmiech na sali. Miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Blair - oj wiem jak to jest pracowac z ludzmi... znajdzie sie ktos taki i dzien spaprany.... ja na szczescie sama prawie jestem teraz w tej pracy:) szef tylko od czasu do czasu przylazi:) jak pracowalam jako habdlowiec i z kolezankami sie gadalo tak teraz musze sama do siebie gadac:)

zdrowo:) ale ja bym jej jak jablka nie zjadla:)) to ci dopiero zachcianka:)
moja mama jak byla ze mna w ciazy to jadla kawe:) fuuussyy tej sypanej... :)
 
Ostatnia edycja:
No serio mam taka jazde na ta cebule ze dzisiaj juz kazalam mezowi kupic nowy woreczek zeby mi sie nie skonczyly czasem;-)

Mychunia kochana niepotrzebnie weszlam na stronke bo jak zobaczylam ta lasagne to mi sie zachcialo...wyglada na serio przepysznie

Blair strasznie kiepsko jak sytuacja w pracy jest napieta...ale moze to ja troche doprowadzi do porzadku i w koncu sie ogarnie
 
oj Mychunia - nie dla mnie - bo tam jest ser zółty:) a ja mam odrzut od niego:) a ja to lubie makaron smazony z ketchupem na patelni:) jaja jakies jak biedaczka:) albo konserwa - normalnie jakby kto zobaczyl pomyslaby ze nie mam co jesc w domu:)

moze moj maluch sie na jakas wojne szykuje:) cos przeczuwa ze ciagnie mnie do prostych rzeczy na dodatek tanich mamalyg:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
p mi przesial kartke z ubezp. Cala chate przekopalam i nie ma .. na koniec mi powiedzial ze ma mnie w dupie i wywalilam mu koldre z sypialni na podloge i spal w drugim pokoju...
mam dzisiaj dosc ...!!!!
 
Do góry