reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
AnnaMaria ja czasem jeszcze na wierzch robie polewe krowkowa zeby bardziej slodkie byly:-D jak krowkowe to na calego a co hihi

Sernik z masa krowkowa tez jest pycha i to ciasto z migdalami.Ja za to mam dzisiaj chcice na jakies mieso typu golonka crazy.gifa wczesniej jakos nigdy bym nawet o tym nie pomyslala bo nie nawidzilam tlustych mies
 

Załączniki

  • crazy.gif
    crazy.gif
    23,1 KB · Wyświetleń: 76
Ostatnia edycja:
A ja miesa nieee.... a slodkie to bardziej mojemu mezowi bym zrobila bo mnie tez nie ciagnie no ale przynajmniej nie draznia mnie zapachy:) najbardziej mnie drazni zapach i widok a czasem sama mysl - kielbasa... moze smazona bym jeszcze zjadla ale gotowana albo taka surowa - masakra i wedliny tez odrzut... ser zolty tez:)
dzis bede miec placki ziemniaczane ze smietana :) ziemniaki to ja moge jesc:) i zupy tez sa dla mnie supcio:)

a ja nigdy lasagne nie robilam... jak to sie robi? chociaz ja nie przepadam za takimi zapiekankami itd... za pizza tez nie przepadam:) nie lubie takiego mieszania i zapiekania produktow jakos w tej ciazy:) no chyba ze saladke:)
 
Mam w domu Pre Test ciekawe jakiej czulosci jest...musze poczytac...

AnnaMaria przewaznie 32-34 ale ostatnio mialam 40dni buuuu

Niby OvuF daje 35% na ciaze na dzien dzisiejszy...no powiem Wam ze chcialabym juz wiedziec...im blizej terminu wiecej o tym mysle;/

Ja dzis na obiad dzis mam spagetti i dzis jeszcze M wroci na troche do domku;-)

Bezdzietna jak to mozliwe????!!!!:-:)-:)-(
 
A powiedziec Wam moja dziwna jazde od wczorajszej nocy???na sama mysl sie slinie:tak: troche sie wstydze bo to takie troche dziwne ale w sumie raczej zdrowe
 
Bezdzietna - no zeby testy pokazywaly ciaze a to nie byla prawda... masakra cos powinni z tym zrobic!!! przykro mi:/

Achlee czekam:) mam nadzieje ze nie puszcze pawia jak przeczytam:)

Julia - no to jeszcze troche i tescik - kciuki:) mi ovufriend dawalo 18% szans, potem 35% i potem juz zrobilam test:) :)
 
reklama
Bezdzietna przykro mi :( jednak te testy to do *upy sa!

Aschlee dawaj :)

Mychunia no to oby szybko poszedł ;)

Ale mi smaka narobilyscie, zjadłabym cos dobrego.

Kurde tak lubiłam swoją prace. A teraz czekam zeby wyjść, jedna babka przenosi problemy z domu do pracy i robi złą atmosferę, obrabia tyłki wszystkim i przy okazji wszystkich denerwuje niesamowicie. Dzis nawet Prof nie wytrzymała i wybuchł, przywracając ja do porządku. On jest bardzo spokojnym człowiekiem, cierpliwym, ale dzis jest przez to tak wkurzony ze boje sie aż podchodzić, wole schodzić z drogi...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Do góry