reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Watpliwosci ale ta karte do lekarza??? No i co teraz bez niej bedziesz musiala bulic za wizyte:no:Moze ja znajdzie jeszcze...
 
Ostatnia edycja:
Watpliwosci
Co on niepowazny!!:-\ &&& zeby sie znalazla!!! Nie denerwuj sie kochana tulam:-*

Mychunia
Widzisz myslalam o tobie a napisalam o anuli bo mialam jej cos odpisac i zapomnialam :p ale kciuki trzymam jak sa kupcy to juz super :-)

Julia ja bym w sb sprobowala. W ogole na 3 dzien od implantacji mi fajny wyrazny bladzioch wyszedl :-) czyli 1 spadku 2 i 3 dzien do gory :-)

Bezdzietna
Przykro mi :-( niestety z testami tak bywa czasem i wiem jak to boli :-( uda sie zobaczysz! W koncu musi ! A robilas moze hsg?

Aschlee
Ale musisz smierdziec ta cebula haha :-D niezle odpaly sa w ciazy :-) mi w lozku wczoraj korniszony pachnialy:-) ale jak mezowi napomknelam ze mi pachni popatrzyl na mnie i powiedzial nawet o tym nie mysl nigdzie nie ide do zimnej piwnicy bbrr haha niewdziecznik ;-)
 
Ostatnia edycja:
Karty jeszcze nie mam Aschlee .. wydrukowala mi taka kartke ze karta w trakcie realizacji i potwierdzenie i numer ubezp. ...

A p zlosc na ojca wyladowal na mnie .. ja tez bez winy jestem bo sie wydarlam no ale nie bedzie mi mowil ze ma mnie w dupie ... rzucilam w nim tymi kopertami po tym a on takim plastikowym pudelkiem rzucil z calych sil zr az te kawalki plastiku sie w szafe wbily...

Teraz to ja mam go w dupie ... niech sie wali ...

Wiedzial jak mi na tym ginekologu zalezalo ... :/
 
Watpliwosci kochana strasznie mi przykro...moze jak ochlonie to powiedz mu ze nie zyczysz sobie zeby wyladowywal zlosc na kogos na Tobie...Co Ty jestes Bogu ducha winna...Ty mialas prawo byc zla bo tak jak piszesz zalezy Ci na wizycie jemu tez powinno skoro chce dziecka a bez tegj kartki a potem normalnej karty ani rusz chyba ze bedzie bulil za kazda wizyte i kazda recepte...Jezeli to byla kartka to moze wlozyl ja do jakichs innych dokumentow i przeoczylas.Siadz na spokojnie i przekop papiery...strasznie mi przykro ze zamiast Cie wspierac i cieszyc sie ze zalatwiasz wszystko jeszcze doklada problemow...:wściekła/y:
 
reklama
Paulina hihi dobre...nie no potem obowiazkowo mycie zabkow i to dwa razy:tak:bo zapachu cebuli nie lubie mam chcice na jej smak;-)
 
Do góry