reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

witam się w ten zimny i wietrzny dzień :szok:

miss wiedziałam, że beta wyjdzie ok ;-) gratuluję :-)

julia karpatka mówisz:-p lubię :-p:-p ja w ogóle słodkości uwielbiam, a potem brzuch rośnie - tak tak, u mnie brzuch bo figura jabłka :-:)-(

AnnaMaria szkoła rodzenia myślę, że to fajny pomysł dla "nowicjuszki" :-p sama chyba chciałabym chodzić na takie "szkolenie" :tak:
 
reklama
Blair kochana mam foto juz zrobione ale jaj wejde zeby napisac do ciebie wiadomosc na tel to niemam nigdzie zebym mogla cos zalaczyc:/

Jejku dziewczyny ta pogoda tam na mnie dziala ze musialam sie zdrzemnac...w domku ladnie cieplo, wiec mnie zmulilo...
M corka sie zajal i wykapal;-)

Malena no dzis zimno w cholercie:/
Wiesz M juz pol blachy wciahnal a ja czekam az corka zasnie to sie poczestuje hehe.
Oj ja po ciazy brzuszek mam...jak dbam co jem to jest git ale juz jak bede jesc wszystko i mnostwo slodkiego to brzuszek mi wywala;/
 
Dziś w pracy miałam dużo biegania w terenie, deszcz padał, jak wróciłam to mi było tak zimno, że opatuliłam się w kocyk i mężu mnie grzał, aż zasnęliśmy i wyszła nieplanowana godzinna drzemka, teraz przygotowywaliśmy łazienkę, bo w tym tygodniu przyjdzie pan układać nam płytki i zaraz ruszamy do moich rodziców w odwiedziny :)

Co do karpatki to mojego K. ciotka robi niepowtarzalną karpatkę z czekoladową masą, ale "stara rura" :-D:-D nie chce zdradzić przepisu :p
 
Hej dziewczyny.

Blairrrr witaj :-) powodzenia kochana.

Motylku padlam bo o tym samym ostatnio z Anula rozmawialam jak tu wojna byla, ze kiedys mimo jakis drobnych sprzeczek zawsze byl punkt "G" hihihi
Motylku jak Kubus?

Misssss piekna beta. Dbaj o siebie! Kiedy na wizyte idziesz?

Pozdrawiamy :-)
 
reklama
Oj Asienko Kubus to mały rozrabiaka jak kopa zawali to az mnie wygina i cały czas go czuje ze cos tam kombinuje, nóziami mi kopie po szyjce wiec jest wesoło :)
A jak tam Twój Ignaś?? wiesz ze trzymam mocno kciuki za pozytywne i jak najszybsze rozstrzygniecie-uniewaznienie.

Brakuje mi dawnych czasów.. A wiecie ze Olusia w ciazy?? i to z blizniakiami. Mam nadzieje ze faktycznie w koncu jej sie udało a nie ze to kolejny fake..

A tak wogóle to gdzie Anula , gdzie Kasik teskniam za nimi..
 
Do góry