reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Watpliwosci
Bedzie dobrze :-) uszka do gory!

Julia
O to masakra rzeczywiscie. Ja kupowalam pare za 450 razem z oscieznica bo nie chcialam duzo wydawac. Ale nie martw sie moze dostaniecie jeszcze takie same gdzies albo ppdobne. Ja bede miala wszystkie ciemne a jedne biale :p bo zwyczajnie kasy niestety nie starczylo. Sprobuj na necie przejzec i znalezc.
 
reklama
Miss kochana niema szans na zakup tych drzwi w Polsce!! Ze tez sie zgapilam..

Mam znajoma w Czechach wlasnie pomaga mi ogarnac temat! Ale co widze to na czeskiej stronie niemaja juz twgo modelu;/ i bede musiala sie pogodzic z tym;/
 
Julcia
Napewno cos podobnego sie uda kupic. Fakt to juxz nie bedzie to samo ale moze chociaz w oczy nie bedzie sie tak rzucac. Zycze zeby cos podobnego chociaz udalo sie upolowac
 
Dzien dobry ;)

Chyba czas na powrót, odpoczęłam od tematu staranek, wyluzowalam ;)
Rodzice z obu stron proszą juz o wnuka i pomyślałam ze nie ma co odkładać, a w razie co ze ślubem cos sie wymyśli, zawsze mozna wziąć cywilny a kościelny po porodzie ;)
W tym cyklu mam zamiar jeszcze raz zbadać progesteron i jak wyjdzie za mały a bede podejrzewać ciaze to zgłoszę sie do lekarza albo do Teścia ;) ostatnio wyposażyli mnie w kilka opakowań kwasu foliowego i kolejny raz usłyszałam jakie witaminy brać ;)
G juz nawet sie przed znajomymi zaczął przyznawać ze sie staramy ;)

Miss gratki, piekna beta ;)

A co u naszych brzuchatek? Anula???? KasikP???? Asi????


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Miss no mam nadzieje!!! Najgorsze ze my mamy wzor na drzwiach szybki w luku...a tego napewno nieznajdziemy:/
Dobra nie smece

Blair witamy;-)
Trzymamy &&&&
Probowalam wczoraj wyslac wyniki badan ale chyba przez tel tego nie zrobie:/
 
AnnaMaria to zależy od lekarza, ja chodzę co miesiąc i za każdą wizytę z usg płacę 150 zł

wątpliwości ja nie lubię ciemnego pieczywa, batony, czekolady, bombonierki czy cukierki mogłyby dla mnie nie istnieć, ale ciasta domowe i ciasteczka domowe muszą być :-) tylko ja z reguły piekę ciasta bez mas i ciasteczka kruche niczym nie polane :-)

blair fajnie, że wróciłaś :tak:
 
Anno to zaleza od lekarza wizyty...
Ja z corka mialam co tydzien na poczatku bo ciaza byla obciazona a pozniej do konca co 2 tyg...
Ale wtedy ciaza dla mnie byla ciezka psychicznie kazdy tydzien to strach ze cos sie stanie:/
Wiec niedalabym rady miec co miesiac...teraz juz wiem ze wizyty niezmienia tego co ma byc...

Teraz mam innego lekarza i ten stwierdzil ze cos takiego niebedziemy praktykowac...ale znow los mnie doswiadczyl i niewiem czy to wplynie na ilosc wizyt tym bardziej w pierwszym trymestrze...
 
reklama
Do góry