reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
23 lata to fajny wiek :)
Ja mam 30 i uwazam ze to troche za pozno jak na poerwsze dziecko. Ale co zrobic jak nie moglam odpowiedniego chlopa znalezc ;)

@ chyba przyjdzie, sluz juz zabarwiony krwią :( no jak w zegarku ..
 
ja to dzis sie slabo strasznie czuje.. jakbym miala zemdlec - przez to ze niewiele zjadlam dzis... juz mi sie plakac nieraz chce bo nie wiem co juz mam jesc... taki mam wstret, nie moge sie zmusic do dzisiejszego mojego sniadania... :/ ale czuje ze zjadlabym pierogi z baru mlecznego tylko ze musze czekac pol godziny az skoncze prace potem musze zakupy zrobic i potem jeszcze na poczte i czekac az mi te pierogi przygotuja i w domku je zjesc i wtedy moze uda mi sie nabrac energii z tymi pierogami:)

chodze na prawko i wczoraj mialam pierwsza jazde, dzis znow mam jazde ale instruktor powiedzial ze mnie nie bedzie dzis meczyl (wczoraj na zastepstwo przyszedl inny i mnie strasznie wymeczyl - nie dam sie juz tak!!! dlatego sie dzis marnie czuje) ale ide na jazde bo potem dopiero w przylym tyg... jestem zla ze troche sie tamtego posluchalam... moja pierwsza jazda i zabieral mnie na takie trasy ze bardzo sie balam ... pierwszy raz wsiadlam w ogole do auta... a powiedzialam mu ze jestem w ciazy i gowno sobie z tego zrobil... az dlatego dzis odczulam ze mnie brzuch pobolewa a dawno nie bolal...
na szczescie moj instruktor fajny:) jak sie trafi znow zastepstwo to powiem ze nie jade!

wybaczcie musialam troche o sobie:)
 
Ostatnia edycja:
Anna Maria no niezle:/ no ale dobrze ze trafil sie ci fajny instruktor;-)

Zouza no trzymam kciuki by nie przyszla!!

Anula88 kochana jak tam sytuacja?

Aschlee a nadal sie uczysz? Co zamierzasz zrobic?

Miss kochana jak tam maz na wiesci? Powtarzasz bete?
 
Julia mysle ze w tym roku bede zmuszona odpuscic ale w przyszlym nie odpuszcze juz :tak: dostalam sie w tym roku to w przyszlym tez na pewno dostane.Wiem jedno ze chce dokonczyc to co zaczelam :tak
Ale teraz Fasolek jest najwazniejszy :tak:
Nie wiem czy potrafilabym sie skupic teraz na nauce tak jak bym chciala bo stres przed kazda wizyta badania co troche itd.A i nie wiem czy stres towarzyszacy szkole i tak dalekie dojazdy sprzyjalby Fasolce...nie chcialabym sobie moc zarzucic ze moglam na chwile odpuscic a tego nie zrobilam i nie daj Boze cos sie pokomplikowalo
 
Ostatnia edycja:
Aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
Miss, gratulacje!!! Widzisz, pisalysmy, wierzylysymy, ze bedzie Fasolka! Gratulacje ogromne! :* :-):-D
mychunia - piekny brzusio, tez bym taki chciala :tak:

Aschlee
- bardzo rozsadne podejscie :)

shawty - trzymam kciuki, zeby rodzice dobrze zareagowali


My mamy jutro wizyte w tym Centrum, prosze o kciuki, chociaz pewnie juto jeszcze zadnych badan nie beda robic, tylko pewnie wywiad i skierowania itp.

Ja sie zastanawiam, czy jutro nie zatestowac... Wprawdzie boli mnie brzuch juz od tygodnia, a @ mam dostac 22-24.09, ale do przedwczoraj mega mnie bolaly (.)(.) i nie wiem, co o tym myslec. teraz tez bola, ale mniej. Zupelnie sie nie nakrecam i nastawiam, ze wynik bedzie taki jak zwykle, czyli nic.

Buziaki!
 
reklama
Lili dziekuje kochana...moze mialabym inne podejscie do sprawy gdyby temat straty dziecka mnie nie dotyczyl...ale jak znow slysze od lekarki jak najwiecej lezec,zero stresow zeby nie zakonczylo sie zle to wole nie ryzykowac...rok zleci a potem bede miala podwojna a nawet potrojna motywacje do dzialania...i spokojna glowe do nauki :tak:

Lili to ja trzymam kciuki zeby na tescie szybciutko wyskoczyly dwie piekne krechy.No i za wizyte tez trzymam &&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Do góry