reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Julcia
Maz bardzo sie cieszy ze sie udalo i ze pewnie wszystko z nim ok :p chyba z tego bardziej ;-) jutro mam termin @ ale wiem ze nie przyjdzie i to mnie uskrzydla :-)::-D nareszcie dzis czulam pachwiny haha :-D bety nie powtarzam bo zaplacilam za nia 59 zlo_O:-O szok i nie mam zamiaru juz tyle placic. Moze zrobie w przyszlym tygodniu. Boje sie ale jestem dobrej mysli ;-) a ty jak sie czujesz przed testowaniem? Za poltora tygodnia testujesz :-D

Annamaria
Masz racje kochana nie daj sie stresowac i odpoczywaj:-)

Mychunia
Piekny brzusio :-)

Watpliwosci
Dziekuje :-) i trzymam mocno kciuki za ciebie!!:-)

Lili
Dziekuje :-) rob testa jutro ;-) &&&&&& ale by byla niespodzianka :-D


Dziewczyny czy napewno tak jest ze jak mam umowe na czas okreslony i zabraknie mi kilka dni do konca 12 tc z koncem umowy to mnie moga wyrzucic? Czy to tyczy sie rzeczywiscie tylko umow na okres probny?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Misss z twgo co wiem to musza ci umowe przedluzyc. A jesli pojdziesz szybciej na zwolnienie to placic bedzie ci zus za ciaglosc zwolnienia. Nie wiem tylko jak z macierzynkim wtedy :-/
 
Asiaszw
Dzieki:-)
Ja wiem ze jest zasilek macierzynski ale jestem ciekawa czy bede mogla miec wtedy rok czasu maciezynski. Kolezanka urodzila i dzien po konczyla jej sie umowa wiec mysle ze powinna wiedziec. Ale jeszcze w sumie ma czas.

Loos obliczylam ze 12 tc skoncze mam nadzieje 13 listopada nie podoba mi sie tylko ta data :-\ ) a umowa konczy mi sie 15 tego :-) wiec nie moga mnie wyrzucic :-)


Jesli cos wiecie to dajcie znac pliss.
Ciekawa jestem jak jest z tym macierzynskim
 
Ostatnia edycja:
Aschlee faktycznie fasolinka najwazniejsza;-)

Lili mega kciuki i czekamy na wiesci;-)
No kochana jesli czujesz potrzebe to zatestuj ale znasz konsekwencje ze czasem nawet jesli sie udalo czego zycze moze wyjsc negatyw....

Miss no to super nastawienie;-) fakycznie drogo jak chol..ra!!!
Hehe ja niemysle o testowaniu:p uciekam myslami...mysle sobie ze raczej nic z tego..
Tak jak Asia mowi przedluzaja do porodu.
a potem Zus cie bierze na macierzynski;-) wiec spokojna glowa;-)
 
My mamy jutro wizyte w tym Centrum, prosze o kciuki, chociaz pewnie juto jeszcze zadnych badan nie beda robic, tylko pewnie wywiad i skierowania itp.

Ja sie zastanawiam, czy jutro nie zatestowac... Wprawdzie boli mnie brzuch juz od tygodnia, a @ mam dostac 22-24.09, ale do przedwczoraj mega mnie bolaly (.)(.) i nie wiem, co o tym myslec. teraz tez bola, ale mniej. Zupelnie sie nie nakrecam i nastawiam, ze wynik bedzie taki jak zwykle, czyli nic.

Buziaki!
trzymam za wizyte i oczywiście za test też &&&&&&&&&&&&
 
Julia
Wiem wlasnie tylko pytanie czy bedzie rok macierYnskiego czyli podstawowy plus dodatkowy czy bedzie tylko zasilek macierzynski bez dodatkowego na 5 miesiecy. Ciekawe czy w pip ie mi powoedza bo prawnik bez kasy mi nie powie
 
Witajcie dziewczyny
Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie :blink:
Ale weszłam tu dzis przypadkowo i........akurat przeczytałam Twój post Mississ.....
Tak sie składa że ja też miałam umowę na czas określony......Umowa kończy mi się z dniem 1 października.....
Od 6 tc jestem na L4 ze względu iż w lutym poroniłam ......a w tej ciąży musiałam cały czas leżeć ponieważ miałam sporego krwiaczka, który mógł w każdej chwili pęknąć. No i do 10 tc plamiłam.
Tak więc ze względu na moją ciążę pracodawca przedłuzył mi umowę do dnia porodu (1 października jadę podpisać nową umowę).......i później będę na rocznym macierzyńskim. Jeszcze w piątek dzwoniłam do pracodawcy z pytaniem czy wysłano wszystkie dokumenty do zus-u, ponieważ nie otrzymałam w tym miesiacu pieniążków. Ale jak sie okazało to do dnia porodu będzie mi płacił pracodawca a nie zus.
Nie wiem od czego to zależy ze jednym płaci zus, a innym pracodawca.


GRATULUJĘ wszystkim Brzuchatkom :-) I &&&&&&& za staraczki :tak:
 
reklama
Rany jaka produkcja. Chocbym chciala nie nadrobie :(
Tylko Mississ szybciutko pogratuluje!!!!! :)

Lili i za Ciebie mocno kciuki. Mam nadzieje ze wizyta Wam jutro nie bedzie potrzebna ;)

Uciekam kochane bedzie mnie wiecej w weekend :*
 
Do góry