reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Dziewczyny zlozylam wymowienie...
Traktowali mnie tak jak smiecia i ja ich mam za takie osoby...
Slabo.mowie po niemiecku i nie duzo rozumiem ale to jak o mnie mowili drugi raz z rzedu ciezko bylo nie zrozumiec...
wrocilam do.malego i szukam kursu jezykowego ...

Okresu dalej nie ma .. rano bladzioch..z drugiego siku praktycznie nic i popoludniu tez praktycznie nic ... wsciec sie idzie ... te testy o kant dupy rozbic!!! Spale je !!!
 

Załączniki

  • 1410382929959.jpg
    1410382929959.jpg
    9,6 KB · Wyświetleń: 42
Watpliwosci a idz do apteki i kup jakis porzadny test? Albo na bete kochana...
A sytuacji wspolczuje:/
Masz racje zajmij sie malym naucz sie jezyka bedzie lepiej kochana;-)
 
Mississ mi sluz momentalnie sie zmienil na gesty mleczny. Ale nie wydaje mi sie zeby go bylo strasznie duzo.
Madakra z ta kuchnia. Ja kupilam w ikea i jestem przeszczesliwa bo w koncu mam kuchnie funkcjonalna :)


Julia na wyciecie pieprzyka termin pol roczny? No jakis zart :/

AnnaMaria w koncu dobre podejscie :)

Majdaczku jak pracowalam z klientami to byl koszmar. Teraz mam spokoj oprocz paru wredot-wspolpracownikow. A brzuch mam ogromny!!!!!!

Barbarka witaj. Mam nadzieke ze szybko sie uda :)

Shawty mam nadzieje jednak ze nie przylezie...


Malena myslalam o Tobie... kochana mam nadzieje ze w koncu doczekasz sie dwoch kreseczek...

Krysiulek ja na l4 sie nue wybieram. W pierwszej ciazy nie bylam bo sie dobrze czulam. Ale jakby bylo cos nie tak albo praca ciezka to bym sie nie zastanawiala.

Aschlee ja sie na wynikach nie znam bo nigdy w zyciu bety nie robilam ale jak dziewczyny mowia ze wysoka to super :) ciesze sie tez ze ginka sie Toba naprawde zajela :)

Lili ~~~~~~~~~~~~~~♡

A u mnie? Dostalam dzis bardzo dobra propozycje pracy. I co? Musze z nimi pogadac i albo mnie oleja, albo zatrudnia bez wzgledu na ciaze,albo poczekaja. Ciekawe jak to bedzie :)
 
Normalnym zatestuje w piatek .. ale czuje ze do tego czasu juz bd malpa bo juz brzuch juz spuchniey jak.na malpe i waga w gore ..
Jutro mnie pewnie obudzi :)

A na zdjeciu.nic nie widac kurde :/ na zywo z daleka widac na pierwszym tescie dwie krechy ..
 
Kurcze Watpliwosci moze nie przyjdzie... a jakbys tak jak Julka pisze kupila test w aptece? Jestes juz grubo po terminie...
 
Jutro zatestuje jeszcze tym badziewiem bo mamod 8 malego i a apteki od 9 :/ wiec bezpieczniej w razie czego w piatek ...
Chociaz jutro dostane na bank... przez ta prace i mega stres mi sie spoznia pewnie..

Jutro dam znac co na froncie :) milej nocki dziewczyny ..
Ps Tabasia i baby piekne macie brzucholki ;))
 
Witam;-)

Anula88 hp hop test zrobilas?

Watpliwosci jak tam sytuacja?

U mnie pogoda tak se;/ pochmurno i chlodno...
Dzis na obiadek zrobie pyzy z sosikiem mniam;-)
 
reklama
Hejo :-)

Watpliwosci
Ile czlowiek mize wytrzymac upodlenia... dobrze ze sie zwolnilas jak tak cie traktowali! A jak tam jest ?:-D
Kochana ty nasz tetesty pepino?

Asia
A ty zrobilas test 8 dni od skoku tempki czy od dnia po skoku 8 dni?:-)

Ja kupilam juz wczesniej pepino i od dzis zaczelam je robic haha i mam mega bladziocha ale jest gruby jak kontrolna. Mroze oko na to bo te pepino to raczej zadna rewelacja ale jak maz widzi to sie okaze czy i jutro i w sb i niedziele zobaczy ;-)
 
Do góry