reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Krysiulek calkowicie masz racje;-) staram sie;-) jeszcze jest opcja powrotu ale bede musiala zagadac w firmie i poprosic o pomoc moich rodzicow itd...jeszcze jedna to mam 5 miesiecy wychowawczego do wykorzystania
 
reklama
julia może będzie dobrze. Co do opieki nad dzieckiem, wiem o czym piszesz. Do mnie dzisiaj do pracy wydzwaniała pani ze świetlicy, bo mąż miał odebrać syna ze szkoły, a że jechał dzisiaj z pracy autobusem, a autobus się spóźnił, a świetlica jest do 15 i pani nie wiedziała czy ktoś dotrze. masakra. Aż się nie mogę doczekać jak będę mogła sama odbierać moje kochane dzieciaki, tęsknię za tym.
 
Hejka dziewczynki:-)
zostaje chrzestną. Dziewczynka.
Mam na oku srebrny obrazek z aniołkiem i tu mozliwosc grawerowania, i moze w zielonej w piatek znajde, srebrna skarbonka np swinke lub cos takiego ladnego, lub aniolka srebrnego. Co byscie wybraly? Nie moge sie zdecydowac, a moze inny pomysl, ale cos takiego co na stale bedzie miala pamiatke malutka. Ma 6 msc.
 
Majdaczku no widzisz mamy podobnie ale ja na meza niemoge liczyc...:( moi rodzice pracuja i najgorzej jest jak zmiany sie nachodza...to wtedy okazuje sie ze po 21 godz. do 23.30 niemam nikogo, i ciezko znalesc lub od 4 rano do 7.30 :(
CHcialabym popracowac zeby troszke kasy miec bo w glowie mi remonty w domku...
Jesli sie teraz nieuda, obecnie jestem na l4 do pazdziernika to poprosze ich o pomoc i wroce na jakis czas i tak w kratke az niezajde, trudno....

Jolasia witaj:) a powiedz mi czy tylko cos srebnego chcesz kupic? koszulke jak kupujesz to dasz na grawer i bedzie pamiatka, lub moga byc zlote kolczyki, moja corka dostala teraz pieknie nosi:)
 
Hej Kobitki :-)

Aschlee no gratuluje :-) beta wysoka piekna ;-) teraz szczescia do samego konca zycze ;*

Mychunia ja mam takze twardnienia juz od jakiegoś czasu i gin powiedzial ze to ćwiczenia macicy. Gdyby było uciążliwe to mam brac nospe. A tak biore aspargin 3x2 bo przez niedobór magnezu i potasu moga byc twardnienia częstsze.

Motylek, Asia, Kasikp, Iwo, Gosia i reszta buziaki ;**
 
Julia
To rzeczywiscie musicie kombinowac. Ale ja ci mowie ze id pazdziernika juz sie wszystko ulozy i bedziesz mogla na umowie zajac sie swoja corcia :-)

Aschlee
No no gratulacje :-) myslisz ze blizniaki? Ja przy blizniakach mialam normalna bete jak w ciazy z jasiem :-) chcialabys blizniaki,:-D ?

Mnie cos muli. Ale sadze ze to moze byc od 4 dniowych golabkow blee ktorych do konca nawet nie zjadlam bo mi nie smakowaly. Ale boli mnie podbrzusze i jajniki i mam nadzieje ze to nie wytwoy mojej wyobrazni :p;-)
W ogole zmeczona jestem. Haha moze ja lepiej dopoki sie nie dowiem czy tak czy nie nie bede tu pisac bo was pozameczam na smierc chyba :-)
 
Czesc Dziewczyny,

Julia, dzieki ze pytasz. Ja Was podczytuje, a nie odzywam sie, bo u mnie nic specjalnego nie slychac. Dzisiaj mam mega skopany humor, wiec nie bede zatruwac forum... Jestem po plodnych, probowalismy tylko w Weekend, nie mam pojecia kiedy byla owu. W pon. i wtorek nie dalismy rady, tak bylismy padnieci...

watpliwosci - kciuki, zebys dala rade w pracy. <chociazby dla ubezpieczenia warto zacisnac zeby.

Aschlee - gratuluje Kochana pieknej bety :*

Miss - bardzo sie ciesze, ze tak sie wszystko zaczelo ukladac i ze fajnego Gina masz. Pamietam, jaka bylas zrozpaczona jakies 2 miesiace temu. Az milo poczytac Twoje posty. Wielkie &&&& zeby sie w koncu udalo!

Gratuluje i po cichu zazdroszcze pieknych brzuszkow :)

Witam tez wszystkie nowe dziewczyny!:-)

Dziewczyny, dzisiaj dostalam Inofolic. Pewnie juz wielokrotnie pisalyscie o tym na forum, ale czy mozecie mi powiedziec, od ktorego dc i ile tego pic? Jestem obecnie w 16 dc. Dzieki z gory.

Pozdrawiam wszystkie!
 
Miss jak optymistycznie patrzysz w moja przyszlosc:):) jestem ciekawa jak wizyta w piatek wyjdzie, mam jeszcze isc do jego znajomego na ocene cyklu ehhh...oby wyszla owu na wekeend bo ciezko bedzie

Lili zagladaj czesciej:) ja pisze o *******ach :) a co do infolicu to kurde niebralam ale wydaje mi sie ze najlepiej od nowego cyklu bo szkoda saszetek na koniec cyklu...zacznij pelna para, ale trzymie rowniez &&&& za ten cykl a noz widelec;p

ewelinko dawno niezagladalas do Nas:)

Anula88 to jak testujesz jutro?:)

Shawty ja pamietam o tobie i trzymam &&&&&&&

Watpliwosci i jak przyszla @?
 
reklama
Julia
Bedzie ta owu ja ci mowie :-) pecherzyk rosnie okolo 2 mm na dobe ¡ bedzie na weekend zobaczysz :-) spribuj ponierzyc sobie temperature przez te pare dni to zobaczysz kiedy skok bedzie :-) to pomaga naprawde :-) zobaczysz ze sie uda :-):-D razem nam sie uda o tak!

Lili
Fajnie ze wpadlas i wpadaj czesciej :-) a co do inofoliku to bralam od polowy cyklu zeby szybciej zadzialal w nowym :-)
 
Do góry