reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Aschlee moze sa blizniaki:)) albo ciaza starsza niz myslisz:)) ale obstawiam blizniaki:)

Krysiulek - tez tak mysle - ogolnie mi nawet nie zaproponowal l4 - moze nie potrzebuje jego zdaniem... a prace mam w biurze - siedzaca przez 8h... ale tego tez nie wie... moze szczegoly dopiero za 2 tygodnie przy zakladaniu karty...
 
Ostatnia edycja:
Aschlle piękny wynik :tak:

malena fajnie, że zaglądnęłaś do nas. Trzymam za Ciebie kciuki, żeby w końcu Ci się wszystko poukładało.

AnnaMaria a czemu musisz pracować do końca października, albo nawet do końca stycznia?

AsiaSz teraz tak patrzę na Twój suwaczek, gdzie Ty się już tak zapędziłaś na 16 tydzień. Ale to szybko mknie. Jak samopoczucie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Majdaczek, Mychunia - musze do konca pazdziernika bo mam staz do konca wrzesnia i potem umowe o prace od 1 pazdziernika do 31grudnia i zeby miec kase to musialabym przepracowac caly miesiac czyli dopiero w listopadzie wziac l4...

A myslalam zeby do stycznia bo szef raczej nie znajdzie nikogo na moje miejsce ... a szuka oczywisice stazystki nowej a pod koniec roku nie znajdzie... ale mysle ze jak bedzie potrzeba to jednak skorzystam z l4 od listopada - chyba sie szef nie obrazi - podziekuje mu za staz i w ogole:) - bo i tak nie zostalabym w kancelarii dluzej jak do marca i tak - jak tylko nowa stzystke by wzial to ja musialabym odejsc... - dzidzi najwazniejsze:)) pod koniec roku chyba i tak nie bedzie tyle pracy - a i on pierwszy msc mi zaplaci a dalej nie bedzie musial... :) - poza tym niby praca w biurze ale w domu to inaczej - odpocznie sie itd...
 
Do góry