reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam sie :)
Aschleee no no piekna beta napewno juz widac wszystko ładnie :)

Anula ja w trakcie przygotowan jeszcze , dzisiaj byłam po łóżeczko , i zostały mi do kupienia drobiazgi.(ciuchów to pełna szafa i cały czas przybywa, wczoraj przyjechał brat i nawiozł jeszcze duzo rzeczy..) miejsca mi nie starczy.:)

Aś :*

pozdrawiam i witam nowe staraczki :)


Watpliwosci co do pracy na produkcji to idzie sie przyzwyczaic choc kregosłup siada.. ja na produkcji juz jakis czas pracowałam przed ciaza ale nie zamieniłabym jej na zadna inna.. zawsze sie cos dzieje choc niekiedy pracuje sie po 15 godzin..
 
reklama
Aschleee ale super wysoka beta!!!!!!!!!!!!:):) jak niby na ten etap ciazy to wysoka moim zdaniem;p wiec moze ciaza starsza? jest to mozliwe? lub ciaza mnoga:) lekarz niepowie ci przez tel ze jak wysoka to mnoga... wiec sie nie stresuj, dowiesz sie wszystkiego na wizycie:) najwazniejsze ze jest wysoka:)

Motylkowa to tylko pozostalo czekac:)
 
Nie mam pojecia bo ja cykle mialam bardzo nieregularne ale zazwyczaj 35 dniowe wiec chyba starsza nie...tak jak mowisz nie stresuje sie na razie czekam na wizyte :tak: byle tylko wszystko bylo dobrze...reszta niech bedzie jak chce
 
Aschlle nie stresuj się. Może faktycznie jest ciąża starsza, niż przypuszczasz. Szczególnie, że z tego co pamiętam to miałaś czasem zawirowania z cyklami. Będzie dobrze. Ciesz się, że wysoka, a nie za niska.

AnnaMaria Ja też niby mam prace siedzącą, ale nie wyobrażam sobie dłużej tu robić w moim stanie. Ja od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad zmianą, bo już nie wytrzymywałam psychicznie, a co dopiero teraz. Mnie dobija tu dźwiganie i pozycja siedząca. Mam kłopoty z kręgosłupem i poprzednie ciąże nieźle mi dały popalić, a tu muszę siedzieć ponad 9 godzin. Wieczorem jak się kładę do łózka to mam dość, nie potrafię sobie znaleźć pozycji, żeby nie bolało. A już nie wspomnę o stresie jaki tu się przeżywa i gonitwie, żeby się z wszystkim wyrobić. Np. dzisiejszy dzień jest koszmarny, pełno roboty i nawet nie ma za dużo czasu, żeby dychnąć. Więc wydaje mi się, że nie tylko kobietą w ciąży pracującym ciężko fizycznie należy się szybkie L4 :)
 
Ashlee rzeczywiscie duza beta. Trzeba byc dobrej mysli. Jajniki bolaly mnie bardzo ze kaszlnac nie moglam. Obserwuj tylko Gdyby jednak bol sie powiwkszal o trwal bez przerwy zwlaszcza z kednej strony nawet z detwieniem jednej cZecsi ciala to do szpitala. Ty masz w rodZinie blizniaki? Trzyam kciuki
Ja musze pracowac do konca ciazy nie wiem jak to bedzie ;(
 
Malena wiec trzymam kciuki &&&&& mam nadzieje ze teraz miewasz sie lepiej;-)

Ja wlasnie sie obawiam ze jak nieuda mi sie zajsc w ciagu 2 miesiecy to moge stracic pracy a bardzo bardzo bym niechciala:/ bo problem w tym ze niemam opieki do Meli....wrrrrrr
Mega jestem zla na ta sytuacje bo niechce miec schizy ns ciaze i presji, a po malu chyba jej dostaje:-(
 
reklama
Do góry