reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Barbarka witamy;-) jesli chcesz podaj date @ a wpisze cie na liste;-)

Shawty mimo wszystko zaciskam piastki;-)&&&&&&&&
Daj znac czy przyszla.., mam nadzieje ze jednak bedziesz testowac;-)

Aschlee rowniez uwazam ze dobrze ze robi tyle badan tym bardziej ze masz przeszlosc ciazowa... masz juz wyniki?&&&&
 
reklama
Witam dziewczyny

Ja dzisiaj nie wiem jak wytrzymam do 17 w pracy. Od rana mam samych upierdliwych klientów. Choć "upierdliwi klienci" to za lekkie określenie, na to co się tu dzisiaj dzieje. Nie rozumiem jak ludzie mogą być tak wredni. Nie wiem jak Ja wytrzymam do L4 w tej robocie. Kobieta w ciąży nie powinna się denerwować, a tu się po prostu nie da!!!!!!!!!!!!!! Oby do 17
realmad2.gif.pagespeed.ce.lNT9dwfExo.gif


A jeszcze do tego stresuję się jutrzejszą wizytą. Masakra :-(

Dziewczyny piękne macie brzuszki :tak: Aż mi ulżyła, bo myślałam, że tylko mi już tak szybko brzuch wywaliło :-D

spokojnie do 17.00 już coraz mniej dasz radę. A kiedy idziesz na L4 ?
 
AnnaMaria wizytę mam dopiero na 19. Nie wiem jak wytrzymam cały dzień. Ale może jakoś zleci.

krysiulek niby nie dużo, ale dla mnie to cała wieczność. Szczególnie dzisiaj kiedy to nie mam na nic siły. Chcę, a raczej muszę porobić do końca września i mam nadzieję, że potem spokojnie dostanę L4 i wreszcie odpocznę.
 
hej, witam Was :-) nie odzywam się bo u mnie nic ciekawego się nie dzieje. zaczęłam pić inofolic w tym cyklu, a odstawiłam clo - mój narzeczony kazał póki nie porobię sobie badań i nie pójdę do jakiegoś dobrego gina :sorry2: załamana byłam tą @ która była, ryczałam jak bóbr...najlepsze jest to, że wtedy kiedy napisałam, ze @ przyszła to wcale nie przyszła:confused: miałam 4-5 dni plamień więc pomyślałam że to @ (ponoć po clo tak bywa). dotrwałam do 5 dc (tak myślałam) i wzięłam rano pierwszą tabletkę clo po czym w pracy zaczęła się na maksa! brzuch tak okropnie bolał aż do domu z pracy musiałam iść. także następną @ już sama nie wiem kiedy dostanę :confused::confused:

gratuluję wszystkim którym się udało i życzę wszystkiego dobrego :-)
za starające się trzymam kciuki &&&&&
 
reklama
Do góry