reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Shawty19 co u Ciebie? kiedy robisz tescika?:)

Aschlee po wizycie u lekarza mozemy cie wpisc na listee??:):)
Pisz nam, tam powinnas miec normy napisane:)

Lili co u Ciebie/? bo milczysz...;p

Malena100 hop hop???:):):)

Zauwazylyscie ze ta lista coraz bardziej sie kurczy staraczek?:):)
 
reklama
Julia ale ja nie bede miala norm bo do mnie maja dzwonic :) pewnie nie ma sprawy jak chcesz mozesz wpisac mnie na liste;-)

Kasikz pewnie jak mus to mus dla Fasolek przetrzymamy wszystko:tak: byle tylko sobie zdrowo rosly...

Kobietki wy tez mialyscie czasem takie klucie jajnika? Jakos mnie to martwi.
 
Witam dziewczyny

Ja dzisiaj nie wiem jak wytrzymam do 17 w pracy. Od rana mam samych upierdliwych klientów. Choć "upierdliwi klienci" to za lekkie określenie, na to co się tu dzisiaj dzieje. Nie rozumiem jak ludzie mogą być tak wredni. Nie wiem jak Ja wytrzymam do L4 w tej robocie. Kobieta w ciąży nie powinna się denerwować, a tu się po prostu nie da!!!!!!!!!!!!!! Oby do 17
realmad2.gif.pagespeed.ce.lNT9dwfExo.gif


A jeszcze do tego stresuję się jutrzejszą wizytą. Masakra :-(

Dziewczyny piękne macie brzuszki :tak: Aż mi ulżyła, bo myślałam, że tylko mi już tak szybko brzuch wywaliło :-D
 
Majdaczek- noo Kochana ciężarówko, pędzikiem proszę pokazać foto i Twojego domku dla maluszka.

Aschlee
- jaki piękny suwaczek! Aschlee pamiętaj, że sam pojedynczy wynik bety niewiele mówi, tylko ważniejszy jest prawidłowy przyrost, który bada się z reguły po 48 h od pierwszego badania.
 
Anula podejrzewam ze powie mi ze w piatek mam powtorzyc :tak: ona podobno duzo badan robi woli zrobic za duzo niz za malo to niby jest jej minus...ale wole tak niz jakby miala w nosie i nic nie robila :tak:
 
109 cm w pasie już jest :szok: właśnie zdałam sobie sprawę, że do porodu coraz bliżej a ja w liściach z przygotowaniami :szok:

martaha
super wieści :tak:

Anula ;* na razie daję radę :tak: dla synusia wszystko :-) ogólnie czuję się ok tylko kolana mi siadają od tego ciągłego leżenia i ten brzuch nie wiem czemu się napina :-(
 
reklama
Majdaczek to wspolczuje sytuacji;/;/ DO kiedy masz pracowac? do konca wrzesnia? kochana dasz rade!:)
A sa ludzie i ludziska niestety tez mialam sie okazje z tym spotkac;/

A ja mialam ladnie w domku posprzatac jak jestem bez Melci a ja palcem nie kiwnelam;/ a dom wyglada masakrycznie;/ no nic mam chwile zanim odbiore Amelie moze cos ogarne:)
 
Do góry