reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Miss kochana ja wogole nie liczylam na ciaze w tym cyklu. Nic nie czulam. Nie sluchalam ciala. Dopiero jak cycki mnie zaczely bolec to wlasciwie wiedzialam bez testu. Od stycznia bralam na prolaktyne leki i nigdy nie bolaly mnie piersi. Wiec jak zaczely to wiedzialam. Tego dnia bete mialam 20 :-D
 
reklama
O to dajesz mi nadzieje. Mnie po owu bolaly mega a teraz tak bardzo delikatnie:-\ lutke biore i nie sa bardziej wrazliwe. Tak sie boje kurcze tak bym chciala :-( kolezance w pracy sie udalo w 2 cyklu a ja juz tyle walcze.... eh. Szkoda ze nie mamy na to wplywu
 
Aschlee- czekamy razem z Tobą na wyniki bety, ale na pewno będzie dobrze! Już się nie mogę doczekać Twojej poniedziałkowej wizyty, będzie na pewno piękny pęcherzyk. A gdzie suwaczek Kochana?

Miss-
u mnie jednym z pierwszych objawów był meeega ból piersi. To był koszmar, jak schodziłam ze schodów, to płakać aż mi się chciało. Zaraz po tym miałam jakieś dziwne kłucia i ból w podbrzuszu, ale to takie podobne jak przed @. A potem to miałam dużo mlecznego śluzu, nie raz pędziłam do łazienki, bo byłam pewna, że to @ się rozkręca. Tutaj wklejam link do ovufriend i szczesliwego cyklu. Wykres Dni Płodnych i Owulacji Użytkowniczki OvuFriend Dodam tylko, że ten cykl był kompletnie olany, bo z założenia z Mężem po raz pierwszy po prawie 2 latach starań, w tym cyklu nie staraliśmy się, ot taki taki paradoks, hihi. A leki, które są zaznaczone na ovu to wszystkie brałam, ale z racji, że w kolejnym cyklu mieliśmy jechać na urlop i tam przepełniona cudownymi specyfikami chciałam zaciążyć, hihi.
 
Ostatnia edycja:
Witam

Anula88 no juz liczylam na dobre wiesci:))&&&&&&&

Miss kochana no to niedlugo testujesz:)&&&&&&&&
To teraz zamawiacie kuchnie gdzies indziej?

Aschlee mdlosci sie zaczynaja? wspolczuje;/ czekam na wyniki bety! napewno bedzie git&&&&&&&&

AnnaMaria ty prosilas zeby wpisac na liste prawda? to napisz w ktorym cyklu sie udalo:)

Nowe kolezanki jesli chcecie podajcie date @ i wpisze Was na liste:)

Ja dzis dzwonilam zeby sie umowic na wyciecie pieprzyka bo moja kosmetyczka mnie nastraszyla...najwczesniej na 15 stycznia...normlanie jakies jaja!! mialam juz sie prywatnie umawiac ale umowilam sie do szpitala onkologiczneg i wizyta na 30 wrzesnia:)

Corka dzis poszla dzis pierwszy raz w tym semestrze do przedzkola, oj troche sie do mnie przykleila:) ale dala rade ma tam swoje juz kolezanki:)
 
Julia w 2 cyklu:))) wpisz wpisz bo mi lzej bedzie :) jestem nastawiona z pozytywna mysla na to ze jak serduszko pika to juz nie przestanie:))

A mi tescioch blady wyszedl 10dpo i wtedy tez mnie cycki zaczely bolec a w sumie sutki ... lekkie pobolewanie podbrzusza jak na okres... no i mi zawsze jak pryszcze wyskakiwaly to cera poprawiala sie na kilka dni przed okresem a w tym cyklu to byly i byly... juz troche lepiej jest z nimi ...

A ja dopiero zauwazylam sluz mleczny jak test zrobilam i bladzioch wyszedl:) i jednego dnia jest go wiecej a drugiego mniej.
 
Julia
Dzielna masz corcie :-) zawsze po przerwie dzieciakom ciezko wrocic do przedszkola.
Dobrze ze sie udalo zapisac wczesniej do szpitala bedziesz miala juz z glowy. :-)
A co do kuchni dzisiaj pojade z mlodym wlasnie poogladac inne kuchni bo juz musze zanawiac. :-)

Anula
Dzieki za odpowiedz :-)

W ogole tak przegladalam zeszyt jak sie staralam o pierwsze dziecko i natknelam sie na moje zdjecie z usg z blizniakami. Wtedy poznniej jeden sie wchlonal no ale widac ich tam obydwoje... ahhh rozmarzylam sie :-)
 
005.gif
6-Staraczki-2014-5084.gif


II kreseczki,termin:

LISTOPAD 2014
Mychunia ( cykl)

GRUDZIEŃ 2014 mychunia (7 cykli)

LUTY 2015 AsiaSzw (11 cykl)

MARZEC 2015 rurka (1 cykl) KasikP (4 cykl) Kasikz (12cykl)
KWIECIEŃ 2015 Tabasia (1 cykl) Babydust (2 cykl) majdaczek14 (4 cykl)

MAJ 2015 AnnaMaria (2 cykl)

Starające się: 10


WRZESIEŃ
wątpliwości3 - @ 05.09

Shawty19 - @ 11.09
Anula88 - @ 13.09

Blair87 - @ 17.09
Missiiss1301 -@ 20.09
LiliMarlene - @ 24.09
Malena100 - @ 27.09
Jazza - @ 28.09


PAŹDZIERNIK
Tinuś22 - @ 01.10
julia0903 - @ 02.10



POCZEKALNIA
jołasia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anulka prosze bardzo suwaczek zrobiony:tak:

Ja po becie odrazu napisze do Was bo na niej sie nie znam kompletnie...
 
Ostatnia edycja:
Do góry