reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Dzieki dziewczyny kochane jestescie :-)

Juz sie doczekac nie moge sb niedzieli choc w sumie w sb to moze nic nie wyjsc a w niedziele mega bladzioch no ale zobaczymy. Wyliczylam te dni kiedy mam testowac na podstawie wykresu z jaskiem ile dni od skoku temp mi wyszedl test. Mam 3 w prawdzie pepino badziewne ale sa czuje wiec te trzy chyba wytrace w te dwa dni wiec bede musiala jeszcze jakies dwa zakupic :p ehh marzenia mam nadzieje ze sie spelnia.

Mowilam wam co sie stalo z moimi meblami od kuchni?
Zamowilam je w llipcu poczatkiem. Mialy byc na polowe sierpnia. Nikt nie zadzwonil ze nie przyjada. Zadzwonilam przeprosili i powiedzieli ze beda za dwa tygodnie. Za dwa tyg. Przywoza a tam wszystkie fronty blyszczace porysowane! I blat stukniety.... no to dawaj zapakowalismy i odwiezlismy im zepsute czesci. Tandetne klamki plastikowe obdrapane. Byla sobota. W poniedzialek babka dzwoni ze reklamacja uznana i w ciagu 14 dni beda nowe fronty. Mija dwa tygodnie jedziemy do salonu bo nikt nie dzwoni. A tam mowia ze w poniedzialek 2 tyg. Temu jak baba robila reklamacje nie dodala zalacznika w postaci zdjec ze porysowane i dopiero wczoraj i przeslala. To my wnerwieni. Ona pozniej oddzwania i mowi ze w ten piatek dopiero przyjedzie ktos z produkcji mebli i je obejrzy a pozniej trzeba bedzie czekac az wymienia kolejnw 2 -3 tygodni :Oo_O no rece i cycki mi opadly daje slowo.... meble zapponad 4 tysiace.... no comment. Zarzadalismmy zwrotu gotowki i spakowalismy reszte mebli i zawiezlismy dwa dni temu. Babka wczoraj dzwoni ze spakowalismy o jedna paczke za duzo.... bo moj kochany maz oddal im procz ich mebli jaska lozeczko drewniane :-D:-D no i musze je odebrac. Masakra jaja jjak berety a do tamtego salonu nawet isc mi sie juz nie chce. Ale co sie nawkurzalam to moje
 
Witam sie porannie :-)


Julia kochana a mnie wywialo wtedy do Stanow, pojechalam na studia na jeden semestr a zostalam prawie 3 lata, pracowalam i cudownie wspomniam ten czas, a potem wrocilam czego zaluje... ale haha zawsze jest jakie ale i akurat to ale jest the best, bo po powrocie do PL poznalam mojego narzeczonego :-D:-D


Missiiss za Ciebie kochana kciuki trzymam zawsze i wierze, ze sie uda :-D


Aschlee to skoro Twoje przepowiednie maja moc to i mi wykrakaj bardzo Cie prosze ;-):-):tak::-D


A u nas zapowiada sie piekny dzien, sloneczny az chce sie pojsc po pracy na jakis fajny spacer ;-)

Milego dzionka :-)
 
Dzień dobry Dziewczynki!

Piękny, pozytywny nastrój panuje na staraczkach. Bardzo mnie to cieszy, miło się nadrabia posty. Dziewczynki uda się szybciej niż myślicie!

Motylek- życzę Ci, aby te niecałe 70 dni do spotkania z synkiem zleciało pędzikiem. Cała wyprawka już gotowa? Założyli Ci pessar na szyjkę? A brzusio pięknie wygląda! Leż dużo Kochana, skoro ginek tak zaleca, nie ma się co przemęczać. Ja też sobie odpuściłam i dobrze mi z tym, hihi.

Tabasia, Babydust
- Dziewczyny, jak pięknie rośniecie! I już skończyłyście 10 tydzień, ja piernicze, ale czas pędzi!

Asiu- :***

Mychunia- jak się czujecie? Dajesz radę bez słodyczy?

Wątpliwości- ojej, biedna faktycznie masz ogrom pracy na tej hali produkcyjnej. Oby spóźniająca się @ była zwiastunem pięknej ciąży Kochana. Mocno tego życzę!

Martaha- serdecznie gratuluję serduszka, to cudowne uczucie, zwłaszcza, gdy się bardzo czeka na tą chwilę.

Miss- jeeeej, strasznie mocno ściskam piąstki, oby ten cykl pozytywnie się skończył, a właściwie rozpoczął okres ciąży.

Anula- czekam na zdjęcie dwóch kreseczek! Inaczej być nie może!

Aschlee- jak się czuje świeżo zafasolkowana Mamusia? Kiedy pierwsze podglądanie na USG? Bierzesz już wszystkie leki? Jak się po nich czujesz?

Didi- gratuluję serdecznie, piękne wiadomości! Kiedy wizyta u gina?

Gabis, Gochson, Iwo, Gośka- co tam u Was ciężarówki Kochane? Proszę złożyć meldunek. :laugh2: Bo u Ewelinki to wiem na bieżąco co się dzieje, bo razem ogarniamy grudniowe forum, hihi. ;-)
 
Jazza to Tobie tez krakam a co :tak:

Anulka no ja czuje sie ok mdlosci sie zaczely.Dzisiaj rano bylam na becie dla spokoju teraz bede sie trzesla ze strachu do 13 bo maja dzwonic z wynikami...czasem kluje mnie jajnik nie wiem czy to normalne bo wczesniej tak nie mialam...albo nie pamietam.
A pierwsza wizyta w poniedzialek nie wiem czy bedzie juz robila USG czy nie...chcialabym :tak: a jak chodzi o leki to mam duzo sam utrogestan 6 tabletek dziennie...ale jezeli to ma pomoc Fasolince to bede brala co trzeba i ile trzeba :tak:
 
Ostatnia edycja:
Hey kobietki ...deszczowo u nas .... ja w pracy ....

Tesciora dopiero dziś kupie ....

Wszystkim Gratuluję brzuszkow, cudnych widokow na usg i dobrych wiesci .... tym które maja "wątpliwości" samego pozytywnego myślenia zycze ....
 
Dzień dobry wszystkim w ten słoneczny dzień :)

Wczoraj z narzeczonym rozpoczęliśmy starania na dobre :D mam nadzieje, że bezie z tego jakiś fasolek :D

Po jakim czasie powinno się wykonać test ?
 
Witam z rana.

Anula1988 kissek dla Szymusia od cioci Asi.

Anula88 zawiodlas mnie czekalam na wiesci testowe juz rano.

Aschlee kibicuje!!!

Gabis odezwij sie. Jak sie trzymasz w tym trudnym czasie???

Krysia mi test wyszedl 8dpo bladzioch taki ze zeza mialam tak wzrok wytezalam ;-)
 
Asia
8dpo? To ja moze juz w piatek zaczne testowac:-D mam arsenal 5 testow wiec piatek sobota nd. Pn. :-) ale sie boje!!! Asiu a mialas np sporadyczne klucia na dole pare dni po owu?

Dzieki dziewczyny za kciuki a ty Aschlee kracz kracz tutaj reszcie staraczek :-) zrobimy we wrzesniu potezny baby booooon:-D

Jazza
Za granica mi sie tez podobalo ale brak rodziny mi doskwieral. Dlatego ciesze sie ze wrocilismy ale rzeczywiscie zycie tam jest latwiejsze pod wieloma wzgledami. :-)

Dziewczyny zaciazone ;-) mam pytanie do was... zanim sie dowoedzialyscie ze dzidzia w brzuszku to mialyscie mleczny sluz? Duuuzzo mlecznego? I jak tak to mniej wiecej ile dni od owu. Bo ja kojarze ze w ciazy mialam duzo ale nie pamietam od ktorego dc i martwie sie bo nie jest go duzo :-\ wiem wiem marudze ale bardzo nie lubie tego czekania :-\
 
reklama
Do góry