reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witajcie ja tylko na chwilę. Wszystko ok. Serducho widzialam. Wszystko dobrze sie zapowiada:) ciaza o tydzien mlodsza. Wiecej napisze jutro bo z telefonu mi ciężko. Miłego wieczoru
 
reklama
Martaha super wiesci :)

Asiu wlasnie o to chodzi mam psa i dosc codziennego odkurzania :/ a tak siedzac na dole to cos odkurzy mi gore i na odwrot :) ale dobrze zbiera brudy, okruchy i inne? No wiadomo ze w katach nie dojedzie ale po prostych powierzchniach tak.
 
Julia pewnie, ze idz na ta wizyte... mysle, ze warto.. trzymam kciuki :-)


Anula trzymam kciuki za testa :-)


Watpliwosci trzymam kciuki za Twoja prace kochana.. wiem, ze jest ciezko...ale wierze, ze dasz rade, bo my Polki to silne babki jestesmy ;-).. wiem jak to jest..ja bylam prawie trzy lata na obczyznie.. studiowalam i pracowalam... az za oceanem.. bardzo mi sie podobalo i zaluje, ze wrocilam haha;-) nie zartuje ;-)


Tabasia babydust brzuszki cudne :-)



Martaha ciesze sie z Twoich cudownych wiesci powizytowych ;-)

A ja dzisiaj wyszlam z pracy o 19 :no: ale moj M poprawil mi humor :-D;-)

Uciekam.dobranoc kochane :-)
 
Helo

Witam nowe staraczki i zycze szybkiego zafasolkowania :-)

Jeszcze 3 dni i zrobie pierwszy test... juz mam drreszcze ze strachu. Wkurza mnie toze cyce coraZ mniej mnie bola :-\ ALE tempka narazie idzie ideLnie jak w cyklu z jaskiem. Zobaczymy czy jutro bedzie spadek i pozniej wzrost. Mysle ze do sobotniej tempki jak nie bedzie wzrostu po spadku moge sie pozegnac juz. Ale oby skok byl!
Juz ustalilam z kolezanka ze upieke tort na zafasolkowanie moje i jej i w pracy zjemyhAha i od razu powiemy nowine :p
 
reklama
Wiem kochana ale popatrz na to z innej strony wszystkie tu trzymamy kciuki wiec nie ma innej opcji zebys za te 3 dni nie swietowala :tak: wiesz ja to taka czarownica jestem ze juz w tym miesiacu 2 dziewczyna wykrakalam fasolki ,watpily ze sie uda a niedawno pokazaly mam piekne bladziochy to i Tobie wykrakam ;)
 
Do góry