reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Watpliwosci
No praca na produkcji jest doac meczaca ale sa tez plusy.... nie obchodza cie plany sprzedazowe. Musisz tylko szybciej pracowac. Ja bym wolala prace na produkcji jakbym miala isc za taka sama kase co mam teraz ;-) w uk mi sie bardzo podobalo a produkowalam gabki :-)
 
reklama
Miss powiem Ci ze moze i masz racje ale tam jest za malo ludzi i kazzdy sie denerwuje na siebie jak cos nie idzie .. i biegasz od jednej tasmy do drugiej ..poten na pakowanie do kartonow..potem na wazenie .. potem znow na nakladanie ciasta .. caly dzien w biegu .. wczoraj jeszcze dodatkowo w stresie bo kazdy pospiesza jak jest zapieprz i dra sie na siebie... dzisiaj chyba malo zamowien bylo bo bylo mniej darcia i stresu... eh
A jak wracam do domu to nie wiem jak sie nazywam hehe .. no ale coz sprobuje tam wytrzymac :p

Aschlee kochana powiesz mi jakie badania mozna robic na ubezpieczenie??? To gin musi dac skierowanie czy jak??? i przede wszystkim szybko.mow jak sie czujesz :p
 
Watpliwosci
Dasz sobie rade twarda babka jestes. Z czasem bedzie coraz latwiej. Z reszta jak nie bedziesz chciala pracowac zawsze mozesz jeszcze pilnowac tego maluszka slodkiego no nie :-)
 
Miss dla mnie podstawa to teraz kurs bede sie starac o darmowy jesli mi dadza to odejde do malego narazie i sama sobie bd ubezpieczenie oplacac :) wszystko w praniu wyjdzie :)
 
Watpliwosci nogi sie przyzwyczaja...ja jak wrocilam do pracy to pierwszy miesiac ciezki,padalam z nog tez produkcja w branzy odziezowej,bardzo duzo chodzenia i pozniej powiem ci byl git;-)
 
Witam Dziewuszki pozniej nadrobie bo wlasnie wrocilam z piesem ze spacerku i cyknelam szybka fotke z dedykacja dla Asi ;)

Ps. Normalnie nie chodze w dresach :D
 

Załączniki

  • 1410287257462.jpg
    1410287257462.jpg
    10,7 KB · Wyświetleń: 64
Ojjj Julia za duzy!!! To dopiero 11tc :/ ale w drugiej ponoc szybciej widac no i teraz moge to potwierdzic...

Babydust rosniesz ;)

Anula88 kciukaski i fluidki ~~~~~~~~~♡
Co do zajec dla dziecka to wszystko pewnie od niego zalezy. Jak sam bedzie chcial na to wszystko chodzic to dlaczego nie. Byleby nie byl przemeczony...

Watpliwosci straszne rzeczy w tych fabrykach sie dzieja. A pozniej my to jemy :( moze brak @ to jednak fasolka? :) bardzo Ci tego zycze!!

Asiu czy Ty masz irobota?? Co o nim sadzisz? Plusy/minusy? Planuje zakup...


Majdaczku trzymam kciuki za czwartek. Na pewno bedzie dobrze :) a jak w pracy?

Limia i Zouza witajcie i powodzenia :)

Aschlee przykro mi... ale wierze ze tym razem bedzie dobrze kochana!!! Nie ma innej opcji :)

Jazza ten cykl Twoj!!! Musi sie udac. Wierze w to! Ale nie nakrecaj sie ;)

Motylku zgrabny brzusio :) ale niech ten Twoj synus sie troche uspokoi i jeszcze posiedzi...

U mnie mdlosci cd. Rano tryskam humorem a po poludniu zaczyna sie walka :(
 
reklama
No dziewczyny :-D pieknie rosniecie!!!! Tak trzymac.

Teraz czekamy na Miske, Aschlee i reszte ferajny! Ciekawe czy bedzie kiedys tak ze nie zostanie ani jedna niezafasolkowana staraczka. Zycze tego wam wszystkim z calego serca !

Tabasia. Mam iRobot i powiem tak gdyby byl cichszy to bym go kochala, a tak to go lubie :-) mi pomaga glownie w radzeniu sobie z siersciuchami mam 2 koty. No i wielokrotnie strzyge klientki w domu i wyciaganie co chwile duzy odkurzacz doprowadzalo mnie do szalu. Teraz tylko wciskam guzik i robie inne rzeczy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry