reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam Limia i Zouza powodzenia:)
Julia mój mąż tez dzisiaj wraca ale u mnie to dopiero 9 dc:p idę jutro na usg trochę się boje pobolewał mnie w tamtym cyklu zarówna lewy jak i prawy jajnik a na prawym mam malą torbiel..trzymajcie kciuki zeby się tam nic zlego nie działo:-(
Anula trzymam kciuki za Twojego tesciora ;-)
 
reklama
Anula88 no ja mega ci zycze zeby ci wyszly piekne 2 kreseczki;-);-);-) &&&&&&

Tinus kochana trzymam kicuki za jutro &&&&&& napewno jest ok!!!

A powiedzcie jak ma sie l4 od gina to wzywaja na komisje?

Watpliwosci jak tam? Te & dostalas? Bo ty juz dawno po terminie prawda?
 
Ostatnia edycja:
Julia
Wezwa na komosje jak siedzisz powyzej pol roku nie bedac w ciazy czy tam do pol roku tak mi soe wydaje. A jak w ciazy jestes to nie :-)

Anula
Dzieki samopoczucie dziwne jak mnie bolo brzuch to mam dobre jak nie boli to do bani ;-) testuj jutro testuj!:-D &&&&&&&
 
reklama
eh nie spodziewam sie cudu tak czy siak :p
Jeden plus jest taki ze za tydzien dwa przyjdzie karta z ubezpiecEniem niemieckim i bede mogla do gina chodzic za darmo tutaj i wszystko :p o ile do tego czasu nogi nie wejda mi w du..pe ...
Eh dziewczyny nie chcecie wiedziec jak wyglada na tej produkcji.. jak cos spadnie na podloge to trzeba to z powrotem na tasme wsadzic .. a ciasto na ciastka smierdzi tak pomiedzy potem a kuweta kota .. kurde.masakra grrrr... ani jednego ciastka nie zjadlam tam i nie zjem hahaha ...

A nogi po 2dniach tak bola ze nie moge nimi ruszac ..
 
Do góry