reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Ale naskrobalyscie ...

Jula a idz a co ci tam ;-)
Będzie dobrze .... musi ...

Witam wszystkie nowe stataczki ;-)

Motylku pikny brzucho ...

Asiu jak samopoczucie ?

Gabis a co u ciebie ?

Aniu nie martw się będzie dobrze ;-)

Kurcze ja to juz zakrecona nie wiem komu odpisalam a komu nie ... ale czytam wszystko ;-)

A u mnie nadal nic
.. brzucho już nie cmi ... totalnie nic
.. zaczynam się zastanawiać czy mozna miec bez objawów "druga ciążę" bo a noz sie udalo
Hmm ... pierwsza taka właśnie mialam ;-) ... co myślicie?
 
reklama
Anula wlasnie uzalam sie nad soba ze sily nie mam. Zalegam na kanapie.

Ja tam trzymam kciuki za ciebie!

Motylek brzusio masz no no boskie :-D

Tabasia, Babydust czekam!
 
Ale mnie glowa boli masakra:/

Ej powiedzcie mi jak jest sie na zwolnieniu lekarskim i ma sie kontrole to trzeba pokazac jakie leki sie bierze? Chodzi mi o ZUS

Anula &&&& kiedy testujesz?
 
Asiu no "nie Dziękuję" zeby nie zapeszac ... ja tez trzymam za siebie kciuki ;-) ...

Nie przejmuj się bo ja tez jakas wyprana ... wogole jakis ten tydzień ciezki będzie bo tak sie kijowo zaczol ...w pracy masa papierow do przerobienia i człowiek zasuwa a tam przybywa ... w domu tez jest co robić ....a sily brak ....

My na 17 na trening pilki noznej smigamy ;-) bo mlody chcial się zapisac ... chce go na basen jeszcze zapisac i angielski ale nie wiem czy nie za dużo ... co myślicie ?

Jula ja tam się nie znam na zwolnieniach ... ale zus ma prawo skontrolować i zalezy co na l4 napisane ...czy człowiek ma lezec czy co ....
 
reklama
Do góry