reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Rurka ja pierdziele!;-) tak to prawda ze czasami sie wchlaniaja,znajoma tam miala...
Trzymam za Was &&&&&&&

Milej soboty, dzis ide na 18 nastke wiec troszke sie pobawimy:-)
 
Hej

RURKĄ NO TO GRATULUJĘ:-)ZE MNĄ LEŻY TUTAJ DZIEWCZYNA KTÓRA JEST W CIĄŻY BLIŹNIACZEJ:-)WIADOMO SZOK JEST NA POCZĄTKU PÓŹNIEJ BĘDZIE RADOŚĆ;-)
 
Yesienia, przepraszam ale nie dziwię się, że Twój mąż się tak zachowuje. Ja rozumiem, że pragniesz drugiego dziecka, ale najpierw zapytaj się czy On też chce. Dobrze Asia napisała, że samej jest ciężko. Ja mam męża, ale i tak sama siedzę w domu, bo M na nas pracuje. Dzisiaj miał mieć wolne, ale do pierwszej pracy na 8h musiał jechać. Nie myślałaś może, aby iść do psychologa i porozmawiać? Przy takim podejściu nie oszukujmy się będzie ciężko zajść w ciążę. Mam koleżankę, która zachowywała się podobnie do Ciebie i mąż ją zostawił, bo nie wytrzymał tej presji. Nie zapominajmy, że faceci też czyją.
Musisz koniecznie z nim porozmawiać. Rozmowa dużo daje. Może dajcie cykl, dwa przerwy od staranek?

Rurka, po cichu gratulacje :* Najważniejsze żeby zdrowe.

Julia, udanej imprezy :*

Gosia, piękny brzuszek :D Kochana, ale Ty szczupła jesteś :D

Aschlee :* Mychunia :* Wątpliwości :* missiis :*

Aschlee, później odpisze Tobie na PW. Przepraszam, że tak długo musisz czekać, ale ostatnio nie mam do niczego głowy.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!

Yesenia
- Kochana musisz coś zrobić, zająć się czymś, jakieś hobby, no nie wiem. Starasz się DOPIERO 3 cykl, a widzę, że już powoli depresja Cię dopada. Ja starałam się 2 lata, oczywiście nie życzę Ci tego, ale nie wyobrażam sobie Twojego stanu psychicznego, jeśli starania miałby trwać u Ciebie trochę dłużej. Zmień coś, bo naprawdę się wykończysz, a i w takim stanie, to jeszcze trudniej o ciążę, bo jest blokada.

Rurka- ale czad! Super, cieszę się bardzo!

Ja się zaraz zbieram do sklepu i do pracy w kuchni, bo dzisiaj wieczorem mam duuużą imprezę dla znajomych. Chcą za mnie opić mojego magistra, skoro ja nie mogę, hihi.

Buziaki dla Wszystkich Kobietek! :*
 
Hej sobotnie :-)

Malus
Co tam u Ciebie slonce? Jak dziewczynki?:-) jakis urlopik sie zapowiada?

Rurka
U mnie w pierwszej ciazy w koncowce 3 miesiaca dowiedzialam sie ze drugi sie wchlonal. Ale kciuki trzymam za blizniaki jesli chcesz ;-)

Yesenia
Ja tez tak mysle ze rozmowa z m duzo da. Popros o rozmowe wyjasnij ze jest ci ciezko ze potrzebujesz wsparcia. Moj maz do tej pory mi powtarza ze jak oierwsze dwa robilismy to czul sie jak buhaj rozplodowy i kiepsko bylo wiec jak tylko sie udalo byl w niebowziety... bo tamten sex to byl doslownie mechaniczny-teraz jak o tym mysle ti to okropne bylo! Ale chyba ciut rozumial bo stracilismy antosia i on tez to bardzo przezyl.oierwszy raz widzialam jak plakal
.teraz jest ok leze i to on mowi misia dziecko samo sie nue zrobi ;-) i to mi odpowiada. Nie naciskam on przypomina i jest supeer. Pewnie tez do niektorych rzeczy trzeba dojrzec. Mi tez to troche zajelo ale zrozumialam wszystko dopiero po wielu przezyciach i sytuacjach. Dlatego prosze cie kochana nie marnuj swojego malzenstwa z takich powodow. Jak ktoras napisalaa wbrew pozorom oni tez maja uczucia i trzeba pytac ich o zdanie. Nawet jak ci powie ze narazie nie chce sie starac to powoedz ze rozumiesz i dobrze zgadzasz sie. Nie naciskaj na sex a jak bedziesz miala dni plodne to nic mu nie mow tylko poprostu z czystej milosci i rozkoszy idzcie do lozka jak razem tego chcecie. Zrob mu post to zobaczysz ze bedzie wtedy bosko. Trzymam kciuki kochana bys szybko rozwiazala swwoj problem! Zobaczysz ze szybciej tak wlasnie zajdziesz w ciaze. Wierze ze podejmiesz dobra decyzje i jeszcze w sierpniu sie pochwalisz dwiema kreskami :-)
 
Ostatnia edycja:
Anulka, możesz kupić sobie warke :D Ma 0% al. To piwo smakuje jak napój :p

Missiis, dziękuje że pytasz :* U mnie jakoś leci pomalutku. Co do urlopu, to 15.08 wybieramy się nad morze. Na dzieł, albo dwa. Byliśmy w Sopocie 29.06 i bardzo nam się podobało. Dziewczynki zachwycone były. A jak u Ciebie? Widzę, że wróciłaś na dobre na forum :) Ja mało się tu udzielam, bo ten wątek nakręca, a nie staramy się o dzidziusia. Ale boli mnie jak pomyśle, że w sierpniu miałam rodzić, a tak nie będzie.
 
Ostatnia edycja:
Malusia
No to przykre pamietam jak to bylo u Ciebie... czyli narazie odpusciliscie... a tu hop i bedzie niespodzianka :-)
Dobrze ze nad morze pojedziecie dziewczynki to napewno bardzo zadowolone :-) moj Jasko tez przezywa wakacje nad morzem a to dopiero 21 sierpnia :-) i nawet nie wiem czy pojedziemy bo m sie dostal do intercity i nie wiem czy bede miala z kim pojechac. No ale trudno praca ema wazniejsza zebym ja mogla troche odetchnac :-) a co do forum wrocilam mam nadzieje ze na dobre. Ale jak teraz sie nie uda to jak znajde lepsza prace to zmieniam i na chwilke odpuszczamy. Zobaczymy co z tego bedzie. Na szczescie jeszcze sie nie wkrecilam za mocno psychicznie ale boje sie co bedzie prEd testowaniem ;-)
A powiedz mi jak wam sie na mieszkanku mieszka? Bo pamietam ze wyprowadzaliscie sie od rodzicow. Chyba lepiej na swoim co nie? Ja juz sie doczekac nie moge bo robimy cale pietro z lazienka kuchnia i 3 pokojami z osobnym wejsciem :-)

Milego dzionka :-)
 
reklama
Missiiss, a co Twój mąż będzie robić? Wiem, że tam praktycznie cały czas pracują. Praca ważna, bo inaczej kasy nie byłoby. Cieszę się, że remontujecie się. U nas mieszka się ok, ale mamy strasznie wscipską sąsiadkę, która sprawdza kiedy M wraca z pracy, kiedy ma wychodzę z dziećmi, kto do nas przychodzi, kiedy dzieci idą spać i takie tam. Na początku jakoś nie zwracałam na to uwagi, ale ostatnio coraz gorzej jest.
 
Do góry