reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

dzięki dziołchy :-D myślę, że do tego czwartku czy piątku (kiedy będę miała czas lecieć na betę) to już mi pożądne krechy się pokażą :-):-):-) a wtedy na bete nie idę tylko prosto do lekarza :-D
 
reklama
P1030476.jpg przesyłamy fluidki :-D
 

Załączniki

  • P1030476.jpg
    P1030476.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 42
Mychunia śliczny brzusio ....

Rurka Gratuluję ;-)

Kasik a moze to jeszcze nic straconego. .. ja dzis tez 26dc ....

Asiu wow ale zlecialo ;-)

Yesenia kciukasy zacisniete ....

Ale naskrobalyscie .... poczytam
 
kasik.... u mnie dzisiaj 50 dc!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet nie masz pojęcia ile razy w tym cyklu wątpiłam i miałam nowe nadzieje...... a nawet nie wiedziałam czy owu była..... więc nie mów hop... póki nie przyjdzie @ :tak:

najśmieszniejsze jest to, że z Zuzą dokładnie 4 lata temu w identycznie długim cyklu zaszłam i z kalkulatora wynika, że termin porodu jest prawie ten sam :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D ato dla mnie naprawdę dobry znak... że tym razem się uda, będzie dobrze!!!! jestem pełna optymizmu pomimo, że ciąża jeszcze na 100% nie jest potwierdzona...
 
Blair- rozumiem twą decyzję jak najbardziej. Ślub, przyjęcie, praca. Czas minie. Czas pokarze. Może akurat wtedy. O tym jak pary zaczynały się starać o dziecko i mężczyzna znacznie odsuwał się od sexu to ja już czytałam. On akurat pewno uważa że za szybko na dziecko. To spotykane. Sam ślub jest wyzwaniem. Pewno facet potrzebuje czasu.

Yasenia, - jeszcze czas na test.

Oj, ja teraz dużo w pracy, po 10, 12 h. w weekend jeziorko, czas spędzony na wodzie. Po prostu relaks.

Wszystkim brzuchatkom spokojnej ciąży.
Starającym się powodzenia.
 
Kochane mam do Was pytanie, czy w trakcie brania luteiny bolały Was piersi? Mnie strasznie bolą, ale mam nadzieję że z innego powodu...
 
Luteina wzmaga wszystkie objawy typu ciazowego jak piersi itd.A dzialanie progesteronu ma wplyw min na wydety brzuch;)
To tak na wasze pytania
 
reklama
kasikzzostała mi już tylko nadzieja. Luteinę biorę od czwartku, a dziś jest apogeum bólów piersiowych, jeśli tym razem się nie uda to rzucam tą luteinę ona jest mi potrzebna jak zającowi dzwonek na polowaniu !
 
Do góry