reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Motylku mówią ze dziewczynki SA wstydliwa może cos w tym jest :)
Dr Łukasik właśnie nic mi to nie mówi na krolowejjadwigi przyjmuje tylko moja ginka więc nawet nie wiem gdzie on ma gabinet.
Lalka to dobry znak&&&&&
 
Kasik w takim czerwonym budynku Królowej Jadwigi 42 bodajze:p mnie to w sumie obojetne co tam sie kryje , byleby zdrowe było moje dziecie :)
Lalka trzymam mocno kciuki za bete &&& bardzo mocno kibicuje
 
moniusia 3 cykl, ale mamy już dwójkę dzieci i w obu przypadkach udało nam się za pierwszym razem i to mnie trochę martwi. Może zatestujemy razem i dziewczyny okrzykną narodowy dzień testowania :)

O proszę, to jeszcze jedno i będzie niezła gromadka :) Uda się teraz zobaczysz, spokojnie ;) Hehe super pomysł, tylko mnie już korci żeby zatestować w piątek... :p i na pewno zatestuję w piątek, nie dam rady :)
 
Witam w znow upalny dzien:-) na szczescie w moim pendolino jeszcze w miare znosnie.

Anula
No ja tak dlugo podrozuje :p fajnie ze mieliscie deszczyk. U nas nic, licze na to ze wieczorem popada i sie powoetrze ochlodzi nieco. Juz z rana dzisiaj nie jest tak tragicznie jak wczoraj.

Rurka
Testowalas dzisiaj znowu ?:p;-) jak tak to pokaz testa niech moje oczy sie uciesza :-D

Majdaczku
A ty za ile dni testujesz ?:-)

Dzisiaj w miare dobry humorek mam z rana zobaczymy jak pozniej. Dzisiaj jeszze kierowniczki nie ma wiec od jutra zacznie sie marudzenie ;-). Ale wbijam w to. Niech mi dadza program naprawczy i niech mnie zwolnia.... nie mam ochoty juz tam pracowac. Pojde na kuronia az cos nie znajde no chyba ze sie uda teraz zajsc ale chyba nie ma co sie nastawiac.... sie okaze

Milego dzionka :-)
 
Ja właśnie zwyłam się jak bóbr. Tracę nadzieję... jest mi smutno a mojego męża stać tylko na to żeby powiedzieć że to nie koniec świata i że może tak ma być...:-:)-( Ja byłam u ginekologa , wybadał mnie na wszystkie sposoby . Mój mąż bierze leki na nadciśnienie i cholesterol proszę go żeby też się przebadał ale przecież obrażam go tym. Ostatni cykl jestem na luteinie, nic mi to nie pomaga a tylko rzygać mi się chce jak się na nią patrzę. Nie mam w domu w nikim oparcia. Z mamą nigdy nie mogłam pogadać o tych sprawach. Maż dużo pracuje wraca do domu i idzie spać, nawet nie zapyta co u mnie słychać, w te dni też muszę go prawie prosić:angry: Wcześnie to chciało mu się cały czas!!!! Miłosz nigdy nie dał się przytulić , serce mi pęka że taki jest. Normalnie jestem załamana i w takim dole że mnie z niego nie widać. Modlę się, mam nadzieję z a drugiej strony jestem zła, smutna załamana i w nic nie wierzę!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam porannie :)

Pozdrawiam ze slonecznego Gdanska.

Yesenia przykro mi ze nie masz wsparcia.

My z dropsikiem opalamy sie na balkonie.
Dziewczyny co u was??

Mligocka, Lalka, Kasikz, Iwo, Mychunia, Ewelina, Goska, Motylek i cala reczta jak upaly? Dajecie rade??
 
Dzień dobry:-)
witam sie upalnie od rana:-)
pedzę do pracy zycze wam miłego dnia
cięzaróweczką chłodnego dnia żeby sie nie wymęczyły za bardzo.:-)
Motylkuu nic o tym lekarzu nie słyszałam ale pójdziesz zobaczysz i może on odkryje twojego lokatora:tak:
 
reklama
Do góry