reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

005.gif
6-Staraczki-2014-5084.gif





Starające się: 16



CZERWIEC

rurka -@ 30.06


LIPIEC
anula88 - @ 10.07
yesenia - @ 11.07
lalka - @ 12.07
majdaczek14 - @ 12.07
Charlie20 - @ 14.07
kasikz - @ 17.07
julia0903 - @ 22.07
babydust - @ 25.07
malena100 - @ 26.07

Tinuś22 - @ 29.07

Aschlee25 - @ 30.07
miglocka - @ 30.07
missiiss1301 - @ 30-31.07


SIERPIEŃ

Dominika89 - @ 02.08
Tabasia - @ 04.08

POCZEKALNIA
watpliwości3,jołasia,
 
Ostatnia edycja:
reklama
mychunia, majdaczek Dziękuję za pocieszenie.

Obudziłam się dziś koło 4 rano i wtedy zrobiłam test, tak sobie pomyślałam że spróbuje. Ja tak się pieklę bo gin kazał mi brać luteinę do 25 dnia cyku, potem 26 zrobić test i jeśli wyjdzie pozytywny to dalej ją brać ,a jeśli negatywny to nie. W środę będzie właśnie dzień testowania ale też boję się że to za wcześnie ...
 
yesenia prosze bardzo:) mam nadzieje ze termin sie zgadza:)
Kochana ja rowniez uwazam ze troszke za szybko tescior ale rozumiem sytuacje:) wierze ze 2 dni beda II kreseczki:):)
I taka mala rada zebys niepisala posta pod postem, ok?:) edytuj pierwszego posta i dopisz jesli ci sie cos przypomnij w krótkim odstępie czasowym:)
 
Ostatnia edycja:
majdaczek.... ostatnią @ miałam 19 MAJA..... ale tak z pobieżnej obserwacji wydaje mi się że owu była 25/26 czerwca..
gdzieś od 8/9 dni piersi mnie podszczypują, pobolewają, brzuch jak na @ ale tak raz dziennie przez ok godzinę i puszcza, pachwiny trochę mnie ciągną, w ciągu dnia tak do południa a później po południu mam kilkugodzinne zwiechy zamulenia totalnego, mam mdłości od ok 5 dni i odruchy wymiotne na niektóre zapachy i potrawy... bleeee wczoraj jak zobaczyłam majonez w reklamie to myślałam że obiad zwrócę...a lubiłam majonez...:rolleyes2:... brzuch mi wywaliło...(podobnie miałam przy ostatniej ciąży... a teraz tym bardziej, bo od porodu niecałe pół roku minęło) plus sadełko... jest pokaźny i okrągły :szok: nie wiem czym to jest spowodowane... chyba taki już mój "urok" no i waga idzie w górę o jakieś 2 kg... woda mi się zatrzymuje... a no i testy trzy z rzędu wszystkie bladziochy :-):-)


// a ten brzuch to może przez tą wodę która mi się gromadzi w organizmie??? hmmm ??
 
reklama
Hej :-)
dziś mam 26dc więc myślę że nie za wcześnie po prostu się nie udało..ale to nić nie ma smutów bo 17.07 idę do nowego gina już ma wizytę i wszystko czekam co mi powie przede wszystkich bez umówienia na monitoring nie wyjdę !!!!!!!! :-):-)
Brzuch mnie dalej boli kuje szarpie cholera wie co ale coś tam się dzieje w podbrzuszu.
Rurak &&&&&&&&&
Ysenia powodzenia !!!
majdaczku pamiętam o Tobie bo Ty jakoś tak masz okres jak ja :)
Asiku 8 tydzień hura !!!!!!!:-)
Ewelinka jak się czujesz???
Ja też mam wentylator jest super !!!!!!:-D:-D
Buziaczki dziewczynki !!! :tak:
 
Do góry