reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Hej hej ja dzis bylam na wizycie u doktorka , wszystko jest ok lecz dalej sie dziecie nie ujawnilo :) 10 lipca - czwartek mam prenatalne wiec mysle ze sie dowiem :) nadal zakaz seksu, R niepocieszony :)


pozdrawiam was goraco i trzymam mocno kciuki &&&&&&

Kasik ja mysle ze jednak za wczesnie na test:/

Lala jak tam??
 
Mychunia
Piekny masz brzusiu :-)

Rurka
&&& ale jak juz pewn jestes to i ja watpliwosci nie mam :-D

Majdaczku
&&&& zacisniete :-) musza byc 2 krechy!!!!;-)

A ja juz sie saunuje w pociagu normalnie smazing plazing wagonowy :-\ wyslalam dzisiaj cv na icc tam gfzie maz sie dostal :-) dzisiaj do niego dzwonili ze sie mu udalo :-) ja wyslalam choc ju nie ma tej oferty to przeslalam na specjalnego maila cv z listem i na tamtego maila tez. Tak sobie pomyslalam jak nie zajde teraz w ciaze to a noz widelec sie moze prace uda zmienic.
Dzisiaj 3 dzien z clo i tak mnie prawy jajnik boli ze nie moge. Caly dzien chodzilam ze skrzywiona mina. Mam nadzieje ze od tej dawki clo nic mi nie bedzie i jakies torbiele mi sie nie porobia. Mam nadzieje ze to znak ze zaczal ladnie pracowac.
Jejciu normalnie sie zaraz stopie....
 
Misiss jeszcze jedziesz? Współczuję ... u nas dzis taki skwar byl ze szok ... skonczylo sie burza i ulewa teraz tak milo,świeżo i chlodno .... ;-)
 
reklama
Kasiczku kochana do Dąbrowy jade w czwartek na 18:00 do dr Łukasika jezeli ci cos to mówi (ul. Królowej Jadwigi) zdjec nie ma bo bede miała w czwartek własnie to nie prosilam.. tak sobie mysle ze skoro nic jeszcze nie widac to moze bedzie corcia :)
 
Do góry