reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

005.gif
6-Staraczki-2014-5084.gif


Starające się: 15

CZERWIEC

rurka -@ 30.06


LIPIEC
anula88 - @ 10.07
lalka - @ 12.07
majdaczek14 - @ 12.07
Charlie20 - @ 14.07
kasikz - @ 17.07
julia0903 - @ 22.07
babydust - @ 25.07
malena100 - @ 26.07

Tinuś22 - @ 29.07

Aschlee25 - @ 30.07
miglocka - @ 30.07
missiiss1301 - @ 30-31.07


SIERPIEŃ

Dominika89 - @ 02.08
Tabasia - @ 04.08

POCZEKALNIA
watpliwości3,jołasia,
 
reklama
Dziekuje jeszcze Raz wszystkim za zyczenia :) batdzo Milo mi sie zrobilo :)

motylku Sto lat,zdrowego maluszka i bezbolesnego porodu hihi :*

Malus co u Ciebie??

A urodziny po tAK cudownych zyczeniach od was nie mogly Byc inne jak fajowskie :)
P. Przyniosl tort z zapalonymi swieczkami i bukiet kwiatow spiewajac sto lat :) a caly wieczor lezelismy w lozku przy fajnym filmie a na sam koniec super seks :) takie urodziny moge miec codziennie :p

Buziaki!!!
 
Mligocka buuuuuuu.... :(
Lili kciuki zacisniete!
Iwo my u nas podobnie cykle mega regularne plus staranka w szczyt owulki. Za pierwszym razem sie udalo zobaczymy jak teraz.
Watpliwosci loooo jak romantycznie, super!;)
Ja bylam u kolezanki na babskich plotach przy lamlce wina a teraz zmykam spac. Jednak bb w telefonie to fajna rzecz. Przynajmniej wiecej sie moge udzielac ;)
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry.

Dziuba przykro mi bardzo! Najlepszego z okazji urodzin moja kochana :-)

Nie nadrobie co pisalyscie wczoraj sorrrryyyy!
Jesli chodzi o wiek to widze ze co 2 lata sie tu pieknie ustawiamy ;-)

Milego dnia

Lala co tam?????
 
no właśnie julia!!!! skąd ?????????? kuźwa...... ile mnie to nerwów kosztuje!!!!!!!!! mam dość!!!!!!!! nie ogarniam już tego!!!!
po niedzieli zadzwonię do swojego gina i się umówię na wizytę... niech mnie przetrzepie z każdej strony i ciś poradzi!
 
reklama
Witajcie!

Mligocka- dzisiaj Kochana pora na Ciebie- wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, samych szczęśliwych chwil w nowym domku i tego najważniejszego! Buziaki :***
Rurka- przykro mi bardzo. :-(
 
Do góry