reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
missiiss ale mi Cię żal :-( Biedaku! Ciekawe jak długo będzie Cię jeszcze męczyć? Jeżeli nie jesteś w ciąży, to może @ spóźnia się właśnie przez to uczulenie i leki, które bierzesz?
Ściskam Cię , ale nie za mocno, żeby Cię nie bolało :tak:

asmi kciuki za betę!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
hej dziewczyny :tak:

wątpliwości jestem z Tobą, nie łam się ;*

wow dziewczyny zagraniczne wycieczki... my z mężem stwierdziliśmy, że najpierw zwiedzimy sobie całą Polskę :-) w zeszłym roku byliśmy w Bieszczadach, dwa lata temu zwiedzaliśmy okolice Miłości (taka wioska kawałek od Częstochowy), a trzy lata temu lubelszczyznę, w tym roku ze względu na mój stan jedziemy do Żywca (mamy godzinę drogi autem) :-D

lalka
takie nastawienie źle wpływa na Ciebie i otoczenie, mi lekarka mówiła jak się nie udawało tylko się nie załamuj, bo na pewno się nie uda... i myślę, że coś w tym jest :tak:

Maluś właśnie co u Ciebie? przestałaś się odzywać... tęsknie ;*

KasikP, Anula, Motylku, Asia ;*

missis kurczę niepokoi mnie ta Twoja wysypka :-( moja zbladłą prawie całkowicie :-D w sobotę idę na grochówkę z kotła ciekawe czy mnie zaś wysypie:confused:

asmi
beta na pewno pięknie przyrasta :-)
 
Majdaczku
Dziekuje kochana no wlasnie dzisiaj dl pewnosci test powtorzylam i negatyw wiec moze rzeczywiscie od tych lekow. Nie wiem ale niech mi je zmieni bo sie wykoncze cala drze w srodku. Rano znow zaslablam... na szczescie nie Niknela mi ta wysypka i zaraz mu pokaze jak sie jasnie pan ksiaze pokaze na czas.
Chcialabym juz okres dostac juz tak czekam na niego i mam nadzieje ze przylezie do konca dnia.

Mychunia
Dobrze ze zbladla. A ja mam z rana i na noc tylko a rano jak wstane to chodze bezsilna do 16 gdzies. Biore l4 do konca tygodnia bo nie wyobrazam sobie ze bede jezdzic pociagiem w takim stanie :-\
 
Asmi &&&&&&


co do wycieczek to my Pl zwiedzamy w weekendy/ długie weekendy. Natomiast na urlop wolimy polecieć w ciepłe kraje do jakiegoś fajnego hotelu. Jestem osobą wygodną wiec na urlopie chcę mieć ładną pogodę, ciepłe morze, obsługę "pod nos" i piękne widoki ;P
 
reklama
Julia
Ja nawet nie wiem co to za cholerstwo. Czy truskawki by mnie tak trzymaly? Masakra jkas. Ja w czerwcu tyle truskawek pochlonelam ze masakra i nic mi nie bylo. Moze te jakies pryskane byly czy co.
Ja chce juz tylko okres. I zaczac na nowo wszystko. Bardzo chetnie w domu posiedze ale wolalabym sie lepiej czuc.

A ktos jest z pod wroclawia moze?
 
Do góry