reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Mam pytanie, piszecie z telefonów czy komputerów? Non stop piszę z tel.i pod moimi postami nie ma suwaczkow, a dziś napisałam posta z komputera i suwaczki pojawiły się.
 
KasikZ byc moze jak nam sie uda ten urlop dostać to sie do Ciebie zwrócę o jakies fajne last minute na ostatni tydz lipca ;)

Dominika tak jest, aplikacje na tel sa okrojone z suwaczkow zeby Ci transferu nie ciągnęło, z reszta forum byłoby mało czytelne. A na komputerze masz full wersje ;)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Dominika bo uwazam ze z normalnej wersji czyli komutera zawsze widac suwaczki ja tak mam:-)
A z aplikacji BB w telefonie niejest juz widoczne:/
Ja tez praktycznie opieram sie na aplikacji w kom
 
Hej
Witam sie pol przytomna. Znow mnie wywalilo jest mi nie dobrze chyba od clemastinum bo i slabo i mnie cofa:-\ za godz ide do tego debila lekarza. Glowa mnie boli i bez sil jestem. @ jeszcze nie ma i czekam na nia z utesknieniem. Teraz sie drzemne bo strasxnie spac mi sie chce.

Mam prosbe prosze o kciuki dla mojego meza bo ma wazna rozmowe dzis o tej pracy nowej. Bylabym wdzieczna :-)

Watpliwosci
Kochanie faceci czasem tacy sa. A moze i nie czassm? Heh pamietam swoj kryzys z moim m i to niektore pewnie pamietaja . Dramat. Tylko ze u mnie ze zdrada bylo niestety. Oni sa prostakami wszystko maja w pojedynczych szufladkach. Oni nie potrafia myslec o swoim problemie i jeszcze dodatkowo ze wypadaloby z nami chociaz porozmawiac. Ale sprobuj z nim porozmawiac. Zapytaj wprost co sie dzieje. Czy go cos przytlacza czy cos mu nie odpowiada? Moze jakis glebszy ma problem?
Zycze Ci szybkiego wypoczynku w PL i dogadania sie z m- em.

Asia
Tylko sie oszczedzaj prosze jak bedziesz dzis zalatwiac te sprawy :-)

Malus zagladnij do nas !
 
reklama
Ja tez pisze z Tel i suwakow nie ma ;) ta pobudka o 4 mnie dobila ale kilka kaw i doprowadzilam sie Do stanu uzywalnosci :-D

Malus no wlasnie Kochana gdzie Ty sie podziewasz

Watpliwosci cholercia szkoda ze mieszkasz tak daleko...macie tam u siebie jakis znajomych z Pl? Samemu raczej tak Ciezko jest wytrwac tym bardziej z dala od rodziny (nie ma z kim pogadac itp)...mysle ze z przyjaciolmi czy to polskimi czy niemieckimi byloby prosciej...wazne zeby nie byc samym
 
Do góry