reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Hej dziewczynki.
Ja tez nie widze suwaczkow jak uzywam aplikacji. Jesli sie zaloguje normalnie przez strone to tak wszystko widac.

Ja dzis troszke sie pokrece bo mam wazna sprawe do zalatwienia.

Milego dnia
 
Hej dziewczyny.

Watpliwosci przykro mi ze masz teraz gorszy czas ale to minie i dla ciebie tez zaświeci slonce. Tule cie mocno.

Mnie mdłości nie dają spokoju. Normalnie cały dzien mnie mdli.

Iwo no wlasnie jak to widzisz suwaczki? Ja mam aplikacje BB na Androida. A ty moze sie logujesz normalnie przez strone bb?

Milego dzionka.
 
Witam się i JA :p

Wątpliwości, 3maj się. Jesteś o wiele bardziej silna niż myślisz, facet przeważnie się nie domyśla, więc może trzeba mu zakomunikować to? :)

Miłego dnia
 
Hejo!

Gabis- nooo czekałam na Twoje mdłości, Kochana :laugh2: U mnie, na szczęście ten etap zakończony, choć od czasu do czasu się przypomni, ale dzięki Bogu rzadko. Ale się ciesze, ze idziesz na L4. Nie będę sama, hihi. Jeszcze kojarze, że Iwo niedługo też będzie na zwolnieniu.

Wątpliwości
- myślę podobnie jak Dziewczyny. Trzeba wziąć chłopa za fraki i pogadać. To najlepsze rozwiązanie. Może jak powiesz mu co czujesz, to on będzie bardziej zwracał na to uwagę. Jedno jest pewno, nie możesz tego tak zostawić, bo się Kochana wykończysz, tym bardziej, że dodatkowo nie jesteś w swoim kraju wśród rodziny i bliskich. Ściskam kciuki!

Iwo- mi na ból gardła pomagały takie galaretki do ssania w różnych smakach, (ja uwielbiałam wyjątkowo smak porzeczkowy) które są bezpieczne dla Kobiet w ciąży. Nazywają się ISLA i powinnaś je znaleźć w każdej aptece.

Ja pojadłam 2 bułki na śniadanie i pękam. :laugh2:
 
hej :)

ja już w końcu piszę z kompa (w końcu naprawiony ;) ) i wreszcie widzę Wasze suwaczki :) i przy okazji swoje :p

Wątpliwości bardzo mi przykro że z Narzeczonym macie niemiłą sytuację, ale powiem to samo co Dziewczyny- rozmowa, innego wyjście nie ma... mam nadzieję że szybko się polepszy :*

Asiu już widzę jaką rocznicę mieliście wczoraj :)

a co się dzieje z Karoliną???

Maluś co u Ciebie? jak Dziewczynki?

u mnie urwanie głowy, nawet dnia wolnego wziąć nie mogę, więc załatwianie spraw weselnych jest trochę utrudnione... Wczoraj powiedziałam w pracy że muszę dostać urlop bo jestem już zbyt przemęczona co powoduje że jestem sfrustrowana i zaczynam wrzeszczeć na wszystkich dookoła.... może się uda coś wyskrobać na przełomie lipca i sierpnia....
czekam dalej na ovu :) i to chyba tyle co u mnie :p
 
Dzień dobry :)

wątpliwości dziewczyny mają rację, szczera rozmowa może nie wszystko załatwi, ale na pewno poprawi Wasze relacje. Trzymam kciuki!

gabis a tak się upominałaś o te Twoje objawy ciążowe :) Ale Ja też tak chce!!!!!!!!!!!!!!

Miłego dnia :)
 
Sie witam;)
Milego dnia zycze
Ja chyba dzis rano mialam ovu lub zaraz bede miala. Bede u gin zobaczymy. Ciekawa jestem jak to jest z histerioskopia ile sie czeka i czy przed urlopem zdaze...
Pracuje w domu a moj przedszkolak ma wakacje. Na szczescie z opiekunka ale i tak ciezko .
 
reklama
Do góry