reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Ale nudy :baffled: Dobrze, że dzisiaj w pracy tylko do 15. U nas pomalutku robi się ładna pogoda. A Ja odliczam dni do urlopu, jeszcze 18 :tak: Jakoś wolę odliczać dni do urlopu, niż do @ :-D
 
Asia- tez mi urok kipiącego nosa:laugh2:

Zastanawiam się jeszcze nad jednym, jak mogli oceniać moje endometrium, kiedy ja przed zabiegiem miałam cykl zablokowany przez pigułki antykoncepcyjne ! bez sensu.
Chyba zostanę myślicielem:laugh2:
Juz nic nie szukam, nie grzebę, bo zostane madrzejsza od mojego gina i dopiero będzie mu głupio!:-D

Zmykam, mąż wraca z pracy. Przynajmniej stworzę pozory że się krzątam po chałpie a nie siędzę od rana w necie.

majdaczek14- a do mojego wolnego 21 dni.:-) i 2 tygodnie laby.

Uciekam. Miłego dnia.
 
Ehh kochane a so mojego urlopu zostalo 8tygodni...jeszcze taki urlop ze musze wziasc 3 dni urlopu na żadanie i 2 dni opieki na zdrowe dziecko:-)
 
Hejka :) ja tez sie staram z mezem o dzidziusia :) teoretycznie zostalo 13 dni do miesiaczki :)
Dni plodne mam teraz :) Dlatego mam nadzieje ze sie uda!
pozdrawiam wszystkie staraczki :-*
 
Dzięki za kciuki.

Jak dostanę @ mam dzwonić. A że to za niecałe dwa tygodnie to wizyta jeszcze powinna być w lipcu. Chyba że nagle miejsca nie będzie.

Tak szpital na Polnej.

Powód, niezbyt jasne zachowanie tarczycy hormonów, oraz niepłodność pierwotna.
 
Jolasia to trzymam kciuki zeby teraz juz bylo tylko lepiej.

Dziewczyny tak piszecie o urlopach...ze az sie nie chce w pracy siedziec.
Ja 28 lipca mam kolejną wizyte i bede labowac od 29 lipca bo pojde juz na zwolnienie. Juz sie doczekac nie moge.
 
No wlasnie wy piszecie o urlopach, Gabis o zwolnieniu, a ja chetnie bym popracowala troszke. A dzis zalegam caly dzien w lozku. Wczoraj byl aktywny dzien to dzis nie ogarniam :-(
 
reklama
Do góry