reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

witam o poranku

Piękna pogoda, ciepło, słońce. Lato a ja do pracy.

iwo, piękne fotki.

Teraz troszkę mnie żal się robi bo żadnych leków, cykl rozwalony, nic nie jest tak jak należy. Do poczytania kiedyś tak.
Dzisiaj się rozpłakałam jak obejrzałam program, u progu macierzyństwa. Wiem że na razie nie prędko dzidzia się u nas pojawi.

Pa. Kiedyś zajrzę.
 
reklama
Hej
Miss : do clo brałam fostimon a na pekniecie ovitrelle.
Nie dziękuje ...
Zaraz uciekam na inseminacje
Odezwe się pozniej
Buziaki
 
Iwo śliczna Córeczka :)

Lalka &&&&& mocno zaciśnięte :)


A ja czytam relacje ze ślubów na forum i szukam pomysłów na organizacje ;)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Dzien dobry...ja jestem po prostu cala w nerwach...wczoraj w nocy zaczal mnie cholernie bolec jajnik poszlam do WC i jakies plamienie myslalam ze @ nadchodzi.Polozylam sie spac dalej wstaje rano i czysto...teraz poszlam do lazienki i znow plamienie po podtarciu sie i umyciu znow czysto...zadzwonilam do meza i chyba wybierzemy sie do lekarki bo dzieje sie cos dziwnego...strasznie sie boje

Przepraszam ze tak o sobie tylko ale nie jestem w stanie myslec
 
reklama
Do góry