reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej z rancA:-)

Watpliwosci
Rzeczywiscie jakies dziwne rzeczy. Ale czasem taki ciag jest. Odpocznij posiedz w domku i przejdzie :-) ja nie nawidze takiego uczucia przesladowania pechem bbrrr .
A co do testow hmmm mam mieszane uczucia. Dzisiaj nie robie napewno zrobie kolejny w sb lub niedziele. Termin mam na wtorek i szczerze zaczynam powatpiewac ze moge miec znow takie szczescie za za pierwszym razem sie udaje z clo. Chodz dlugo sie juz staramy to teraz tak konkretnie.. ale ja dziwna jestem. Bardzo bym chciala ale sie boje ze to piekny sen z ktorego sie obudze. Dobra nie mozdze . Zobaczymy co vedzie w weekend.

Malena
&&&& za to by @ nie przylazla :-) ja tez kiedys modlilam sie do sw dominika po stracie Antosia i mam mojego Jasia :-)

Lala
Kciuki mocne za inseminacje. Napewno sie uda. Z clo zawsze sie udaje :-) a bierzesz jeszcze jakis pregnyl czy cus?

Nie chce mi sie wstawac ale musze jeszcze szybko wyrysowac na scianie meble od kuchni i zaznaczyc elekteykowi gdzie gniazdka i wlaczniki bo w sb przychodzi a nas nie bedzie. No i wyjazd do tesciowej 5 h drogiw aucie.

Milego dnia dziewczynki:-)
 
reklama
Hejo!

Lalka- mi się udało w 3-cim cyklu z clo. Mam nadzieję, że Tobie pomoże już w 1 cyklu. :-)


Wątpliwości- ajej, to Ci się szereg rzeczy przytrafił. :no: Może Panowie jak zobaczą, że za kierownicą siedziała taka ładna Pani, to przymkną oko na przekroczoną prędkość i telefon w ręku! :cool2:

Ewelinka- tak, to prawda, nasze życie się teraz toczy tylko od wizyty do wizyty, ech. :sorry2:


Aschlee
- Kochana tyle dni @ się spóźnia a Ty tak spokojnie do tego podchodzisz? Ale już siku proszę zbierać i pokazać nam tu te dwie kreseczki! :-)

Malena- tajemniczy post, ściskam jednak kciuki, oby to był ten szczęśliwy cykl. :zawstydzona/y:

Miss- takie bladzioszki jeszcze przed terminem @, to tylko dobrze rokują! Kochana powodzenia Ci życzę! :-)


Blair
- no to kupa roboty Cię czeka, cholera. Jak tam G.? Już definitywnie zakończył pracę w korporacji? Szuka nowej pracy? Teraz pewnie przygotowuje narzeczonej codziennie pyszne śniadanka, co? :-D

Babydust- aby pić inofolic nie trzeba mieć PCO. Skąd wyciągnęłaś takie wnioski? To lek, który po prostu podkręca pracę jajników i tyle. Jest dobrym lekiem wspomagającym bez recepty, polecanym przez ginów, specjalistów niepłodności. Już kilku z nas przyniósł szczęście tu na forum i to w pierwszym cyklu stosowania. :-)

Mligocka, Motylkowa, AsiaSzw, KasikP- Buziaki Kochane! :**


Ja dzisiaj mam ostatni egzamin na Uczelni. Dzięki mojemu Szymkowi, który daje mi teraz dużo energii mam jak na razie same 5-ki. Ostatnio to nawet Pan Doktor podwyższył mi ocenę, bo jak to powiedział "zauważył, że na egzamin sama nie przyszłam, hihi". Musiałam się chwilę najpierw zastanowić o co chłopu chodzi, bo przez stres na egzaminie ustnym zapomniałam chwilowo, że jestem w ciąży, hihi. :-D

Milego dnia! Życzę samych dwóch kreseczek dzisiaj i w najbliższym czasie!
 
Dzien dobry :)
Ja pedze do pracy wpadlam sie tylko przywitac dziewczynki :)
Watpliwosc- tez ostatnio ciaglo sie za mna pasmo nieszczesc..ehhh takie zycie ;)
Aschlee i jak teścior??? Bo my tu czekamy wszystkie na wieści ;)
Babydust ja pije inofolic i nie mam PCO to suplement bez recepty wiec moga pic go wszyscy :)
Milego dnia dziewczynki ja pedze do pracyyyyy
 
Witam dziewczyny.

Watpliwosci dlaczego tak rzadko do nas zagladasz??

Anulka, KasikP buziole!!

Rurka ja tez mialam @ 19 maja ;-)

Ja wczoraj padlam. I nie moglam sie dzis obudzic :-( jak juz wstalam zrobic mojemu sniadanie i obiad do pracy to dalej mam zgona.
Pozdrawiam z wyrka ;-)

Aschlee nie trzymaj nas w niepewnosci!
 
Dzien dobry ;)

Wątpliwości oby dzis było lepiej ;)

Lalka &&&&& za dzis

Anulka powodzenia :*

Jak ja sie ciesze ze weekend za pasem :) jutro idziemy na parapetowke do znajomych :)
A dzis moi Rodzice obchodzą, uwaga.... 40 rocznice slubu ;) jutro jadą do spa bo z Bratem wykupiliśmy Im w prezencie pakiet weekendowy z zabiegami :) a za tydz impreza :)

Miłego dnia Kobietki :*


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
reklama
Malena, miło Ciebie znowu widzieć :) Kciuki za dobre wieści.

Iwo, piękne dziecie :D

Anulka, powodzenia na egzaminie.

Brrr, dziękuje że pytasz:* U moich dzieci dobrze, ale coś rano starsza trochę pokaszlała. Boję się, że się rozchoruje. A w planach mamy wycieczkę jednodniową do Trójmiasta.

Aschlee, Rurka, kciuki za ll kreseczki :)
 
Do góry