reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witajcie, dołączam nieśmiało. Od pewnego czasu Was czytam i stwierdziłam, że nie ma co się dłużej "ukrywać'. :-D
Trzymam za Was wszystkie kciuki, powodzenia. Mam nadzieję, że maj będzie miesiącem szczęśliwym - w końcu to wiosna.
 
reklama
Witam
Badanie dostarczyłam doktorkowi a sama psychicznie szykuje się na jutro do pracy :-p
Dziś pierwszy raz na obiad w końcu zjem młode ziemniaczki i ogórki gruntowe.
tirerlily - witaj
Miłego dnia
 
Aschlee - następny miesiąc będzie dla ciebie i Asi szczęśliwy :)

Tigerlilly- napisz cos o sobie?

Gochson - nie plamisz więc jest dobrze. Usg to tylko formalnośc!

Badania ok OB spadło o połowę. CRP ujemne :) jeszcze usg stawów i wątroby oraz rezonans.
 
Iwo fajnie, że wyniki córki się poprawiły


tigerlily witaj


Do mnie dzwoniła kobieta z poradni genetycznej, że wyznaczyli nam badanie kariotypu na 23.06, sama nie wiem czy iść czy nie. Podpytam ginki na wizycie w piątek. Chciałabym iść z jednej strony bo tyle czekałam, no ale trochę się boję, no i mówiła, ze nie mozna brać sterydów, a ja biorę encorton, a on sterydowy jest...no i znowu dylematy. Na razie czekam cierpliwie, bo do 23-ego jeszcze prawie miesiąc i do tego czasu może się jeszcze coś zmienić.
 
tigerily witaj :tak:

wyniki moczu w sumie porównywalne do poprzednich nie licząc zwiększonej liczby leukocytów, erytrocytów i pojawieniu się fosforanów bezpostaciowych :szok: :-( czyli dalej mam niewyleczone zapalenie dróg moczowych :-( dobrze, że jutro mam wizytę u ginekologa...

gardło trochę odpuściło, za to kicham na wszystko o katar leci ciurkiem :-( a wczoraj mi nic nie było :-(
 
Iwo - fajnie, ze u córci lepiej

Gochson - a też słyszałam o tym, ze nie powinno sie brac stetydow, ja wlasnie mam przepisane wziewki i nie mam jakos ochoty ich brac

Mychunia - dobrze ze chociaż gardełko odpuściło, moze na mocz zajafaj sie żurawiną i do tego bardzo durzo pij, szczegól ie wody z cytryną

Witaj grubson. Skrobnij cos o sobie.
 
rozmowa z szefostwem przelozona na jutro wiec jeszcze nic nie wiem, trzymajcie kciuki!

jolasia dzieki za rade! tak chyba zrobie :tak: a skoro Tobie krwawienie zaczyna sie tak szybko to moze masz za mala dawke, co?

iwo, goska piekne brzuszki!!!

mychunia co Ty taka chorowita? zdrowka!
tigerlily niesamowity nick! ;-) powodzenia!

Gochson zobacz co Ci gin powie z kariotypem. ja bym pewnie zobila, bo nic nie tracisz, tylko musi Ci gin podpowiedz jak rozwiazac ta sytuacje z lekiem. trzymam kciuki powoli za wizyte!

grubson witaj, rozgosc sie! :tak:
 
reklama
Witam Was Dziewczynki po krótkiej przerwie.
Na bieżąco Was podczytuje, ale nie miałam nic ciekawego Wam do przekazania ze swojej strony - nuda :happy2:

Anulka - jak się czujesz Brzuchatko Kochana? ;-) Całusy dla Dzidziolka :*
Asia - udanego, owocnego wypoczynku :blink:
Ewelinko - piękna Dzidzia, mały Słodziak. Cieszę się, że udało Ci się załapać na to usg :-)
Aschlee - co za małpa:wściekła/y: miała nie przychodzić. W przyszłym cyklu ją przegonie od Ciebie...kijem ją zagnam na 9 mc :tak::-D
Blair - bardzo miło ze strony Rodziców;-) koniecznie Nam tu pokaż zdjęcie, projekt jak wybierzesz suknie :-)
Motylku - co u Was słychać? jak zdrówko? :happy2:
Gochson - mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale jak u Ciebie? Powtórzyłaś betę? Mocne &&&&&&&&&&&&&&!
Jołasia - powrót po dłuższej przerwie do pracy? Tylko nie zapomnij o nas. Zdrowotnie wszystko już ok?
Iwo - jak samopoczucie? Jak Dzidziolek? ;-)Fajnie, że wyniki córki się poprawiają i oby tak dalej. Ode mnie zdrówka, zdrówka, zdrówka dla Córy :-)
Mychunia - daj znać jutro jak po wizycie u gina...a nie mogą czegoś zaradzić na te brzydkie bakterie?:-(
Tigerlily, Grubson - witam Was Dziewczyny. Napiszcie coś o sobie :-)

Ja dziś dzwoniłam do gina, wyniki biocenozy i cytologii gr II. Czyli u mnie norma, gdy jestem zdrów. Martwiłam się wynikami cyto, bo wcześniej ponad rok walczyłam z grupą III. Dzień Mamy bardzo udany. Mamitka ma cudne rzęski i opaleniznę, ja również sobie fundnęłam opalanie natryskowe...zobaczymy jak długo się utrzyma - ale przetestować chciałam :-) Egzamin coraz bliżej, a ja nie mam weny do nauki...:dry::-(
 
Do góry