reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Jołasia chciałabym umieć na szydełku ale akurat do tego talentu nie mam..
u nas chyba z 30 st nie ma czym oddychac..
 
reklama
Iwo może okażę się w środę kto tam śledzi...mam nadzieje bo w czerwcu wyprzedaże!!! a do tego płeć mi się przyda, choć i bez płci dam rade ;-)

Motylek a jakie to mieszkanko kupujecie, ile pokoi?

Miłego wieczoru !
 
Odstawiłam dziecię do szpitala od razu kumpelki złapała i pofrunęla więc z emkiem stwierdziliśmy co sami bedziemy siedzieć, wiec wróciliśmy do domu
jutro bedzie wiedziała jak piewsze badania wyszly.

Dobranoc kochane, właśnie jakas zapijaczona morda pod oknem mi śpiewa "Legia najlepsza jest":eek: boshe jeszcze od wczoraj nie wytrzeźwiał......
 
hej dziewczynki :tak:

ja pół nocy nie przespałam :-( wczoraj popołudniu mnie w gardle zaczęło drapać, a w nocy to już śliny przełykać nie mogłam i bardzo się męczyłam.... Płukałam wodą z solą, ale to ulga na chwilkę :-(

teraz jadę oddać mocz do badań, ale kolor mi się nie podoba, więc dalej będzie nie tak :-(

na szczęście jutro idę do ginekologa to coś poradzi i na gardło i na problemy z moczem....

Asiu
udanego wyjazdu i owocnego przede wszystkim ;*
 
Dzien dobry.

Dziewczynki zostawiam was tu na 5 dni. Mam nadzieje ze po powrocie jakies 2 kreseczki nowe tu beda Aschleee oby to twoje sie ujawnily.
Ciezarowki dbajcie o siebie koniecznie. Mychunia chorutku zdrowiej !!

Anulka, KasikP caluje :*

Za wszystkimi bede tesknic. Dziekuje ze mi tu kibicujecie ale na wyjezdzie ovu nie bedzie niestety poniewaz @ sie przesunela :-( ale chcemy sie tam dobrze bawic i wypoczac.
Buziaki
 
Asiu udanej podróży.


Mychunia &&& za dobre wyniki badań


Iwo oby badania córki wyszły dobrze


U mnie wszystko dobrze, zaczynam odliczanie do piątku. Im bliżej tym większy jest stres. Miłego dnia.
 
reklama
Witam.Ja jakos ostatnio nie bardzo mam czas ale podczytuje codziennie.U mnie zawitala @ 22.

Asia udanej podrozy Kochana

Iwo trzymam kciuki za badania corki

Milego dnia wszystkim
 
Ostatnia edycja:
Do góry