reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Goschon, Nie robilam, bo to plamienie mislam dzien po skonczonym okresie, wiec chyba Nie na sensu. Udało mi sie znaleźć polskiego ginekologa niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Jedna wizyta kosztuje ok £100, ale co tam, w ostateczności trzeba będzie zapłacić i sie tam wybrać- jesli ma to pomoc...
 
reklama
kochane ciocie forumowe ja już po badaniach prenatalnych :-D urwis ma już 63,6 mm :tak: nie bardzo chciał się dać pomierzyć tak się wiercił :biggrin2: ale ogólnie dzidzia wszystkie parametry ma dobre i jest starsza o 5 dni niż wychodzi z ostatniej miesiączki :-D nowy termin porodu wychodzi na 29 listopada :tak:

m-s cieszę,że na prenatalnych wszystko ok :-D
 
Asiu nie plamie już


Letta pytam, bo ja też miałam okres (tak mi się wydawało), potem plamienia przez kolejne 6 dni i zrobiłam wtedy test i wyszedł pozytywny.
 
Hej :)

Ja dzis juz trochę lepiej :) chyba powoli dochodzę do siebie :)

Aschlee hmmm ciekawa sytuacja u Ciebie, mam nadzieje ze pani dr w przyszłym tyg stwierdzi u Ciebie lokatora :)

Suseł @ niestety przylazla jak w zegarku :(

Jolasia daj znać co powiedział lekarz :)

Gochson dziekuje :* dobrze ze juz plamienia ustały, niedługo usg to podpatrzysz malucha :)

Mychunia, M-s cudowne wieści! :)

A ja mam zagwostke, bo moja @ nie wyglada jak zwykle jest o wiele słabsza, taka 1/3 normalnej mojej @ i brzuch mnie inaczej boli nie jak zwykle. Czekam ze moze sie rozkręci ale zawsze było tak ze zalewało mnie pierwszej nocy i drugiego dnia, a teraz ledwo ledwo. Moze przez ta chorobę i leki....



Gochson możesz mi powiedzieć jak u Ciebie było z tym niby @? To było plamienie czy krwawienie tylko delikatniejsze?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Ostatnia edycja:
Blair, wczoraj Admini sprawdzali nową funkcję na forum "Zdobycze", przez co na PW dostawało się bardzo dużo wiadomości. Wiele osób raportowało to do Administracji, przez co Admini mieli całą skrzynkę mailową zawaloną. Teraz widzę, że tej funkcji nie ma.

Dziewczyny, staram się nie myśleć o teściowej, ale i tak chodzi mi po głowie, to jak Ona Oliwkę traktuje. Ma 2 wnuków od córki i od syna 2 wnuczki, a wnuczek w ogóle nie uznaje. M powiedział mi, że w sierpniu mają swoją 30-tą rocznicę ślubu i jak nas "zaproszą" (w co wątpię), to też ich tak potraktujemy ;) Nie chce utrzymywać kontaktu z nami, to trudno. Mamy siebie. Zaraz też znajomi przyjdą i nie będę sama siedzieć :) Posiedzą ze mną aż M wróci z pracy. Nic mi się dzisiaj nie chce robić, bo za gorąco. Nawet dziewczynki wolą w domu siedzieć. Tylko na podwórku byłyśmy od 9-12-tej, bo nie dało się dłużej siedzieć.

Jołasia, miłe to jest jak dzieciak mówi mama siusiu :) Również wygoda, bo przy takiej pogodzie dzieciaczek nie musi parzyć sobie pupala.

Asia, zabierz mnie ze sobą do Paryża :D:D Kochana, &&&&&& aby ten Paryż przyniósł Wam szczęście i żebyś na teście mogła zobaczyć swoje upragnione kreseczki :)

Miłego wieczorku Kochane :*

Aschlee :* Watpliwosci :*
 
Malus kochana nie moge Cie zabrac bo musialabym wziac was wszystkie, a wtedy to juz wiecie moj chlop by zrezygnowal :-)
Moja siostra ma podobna sytuacje z tesciami jak twoja. Tyle tylko ze szwagier jest po rozwodzie i jego rodzice uznaja tylko synow z pierwszego malzenstwa, a dziewczynek z moja siora juz nie koniecznie. Moja siostra ma to w dupie ;-) ty moze tez powinnas.
 
Malus dzięki za wyjaśnienie :) pisząc z tel nie wszystko widać...
Ja Babć tez nigdy nie miałam jednej wnuki nie za bardzo obchodziły a druga za wnuki uznaje tylko cześć, my z Bratem niestety sie nie lapiemy. Kiedyś mi było bardzo przykro z tego powodu bo nie rozumiałam czemu tamte sa jej wnukami a ja nie. Rodzice nadrabiali za dwoje, za babcie tez (jeden dziadek zmarł przed moim narodzeniem, a drugi dość szybko chociaż On był wspaniały). Teraz to ja mam ta babcie w poważaniu, moj Tato juz dał spokój (jego mama) z przekonywaniem mnie ze to przecież moja babcia i trzeba pojechać, odwiedzić, zadzwonić. Kiedyś ja dla niej nie istniałam teraz ona dla mnie. W lutym byliśmy na jej 90tych urodzinach to nie wiedziała kim jestem, resztę wnuków poznała...

Aśka ale Ci zazdroszczę tego Paryża :)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
W domu byłam po 17stej. U doktora siedziałam 2 godziny. Wszystko gra. Prawidłowe wymiary, brak płynu. Więc wracam do pracy. Dostałam skierowanie na crp czy spadło całkowicie. Pobrana krew wynik pewno jutro. Zerknę w necie i napiszę co i jak. Męczę się jeszcze. Najchętniej już bym położyła się spać. Pół dnia w aucie to masakra. Szczególnie w takim upale. Teraz jest 28st.C w cieniu.
 
powoli zaczynam rozumiec te osiagniecia itp na forum ale nie wiem o co chodzi z tymi pytaniami ("Zadanych pytan" itp. pod awatarem). wiecie o co chodzi? mozna tu gdzies zadawac pytania?

Aschlee jak masz tyle cierpliwosci to czekaj, a co Ci szkodzi ;-) przynajmniej druga krecha bedzie grubsza ;-)

m-s gratuluje dobrych wynikow i serduszka!! :-)

moja znajoma, ktora miala stwierdzona nieplodnosc (nie wiem z jakiego powodu bo to tylko znajoma), dzisiaj urodzila zdrowego synka :-) ale daje nadzieje!

mychunia rowniez gratuluje dobrych wynikow!! a tak z ciekawosci, jestes na listopadowkach czy grudniowkach?

Blair przykro mi, te wredne @-y :dry: zobacz czy sie rozkreci @ a jak nie to dla pewnosci zatestuj zeby sie nie powtorzyla historia Gochson.
 
reklama
Do góry