reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dzien dobry....ja dzis wolna bo samopoczucie kiepskie.

Ja tam mysle ze faktycznie teraz piekna pogoda sie szykuje ze kazdy spedza czas ze znajomymi i dzieciaczkami dlatego mniej sie dzieje na forum.Mam nadzieje ze mimo wszystko watek nie umrze...

Anka,Asia,KasikP a wic Kochane moje u mnie @ gdziej zaginela po drodze dalej siedze i czekam cierpliwie.Testu na razie chyba robic nie bede.Dzwonilam do mojej gin ze przyjde w dzis a ona mowi do mnie tak: zebysmy poczekaly do przyszlego tygodnia,jak @ sie nie pojawi mam powtorzyc test i dac jej znac jak bedzie negatyw na drugi dzien wizyta... zrobila mi troche nadzieje ale wole sie nie nastawiac zeby potem nie bylo rozczarowan...co ma byc to bedzie...oczywiscie ja jak to ja wpadlam na pomysl ze zostaly mi tabletki te ktore mialy podtrzymywac moja wczesniejsza ciaze a one dzialaja jak duphaston i pomyslalam ze lekarze w Pl jak zanika miesiaczka przepisuja wlasnie duphaston na jej wywolanie bo w razie czego ciazy tez nie szkodzi...

Asia kurcze zazdroszcze tego Paryza:tak: a Mlody pewno tez sie juz nie moze doczekac to szkola mu nie w glowie;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny.

Od rana cos mi forum nie dzialalo na tel dopiero teraz.

Mamy wyniki badania meza. I kurde troche sie podlamalam. Ogolnie cale te wyniki to 4 strony. Niestety w morfologi tylko 3% prawidlowych plemnikow (norma od 4%). Reszta w normie. Powiedzcie mi czy to bardzo zle? Mamy szanse na naturalne zajscie?

I co wasi panowie biorą na poprawe nasienia?

Ptzepraszam ze tylko o sobie :-(
 
hej dziewczyny :tak:

czyżby wszystkie korzystały z pięknej pogody i unikały forum?

ja się trochę denerwuję jutrzejszymi prenatalnymi....

Motylku gratulacje kredytu :tak:

wczoraj była 50 teściowej wytrzymałam tam 4 h pomagając Mamie, a potem się zwinęłam do domu, bo się musiałam położyć... od rana na nogach, jeszcze mąż coś się źle czuł :-(

gabis ale teraz wiecie przynajmniej na czym stoicie to już coś :tak:
 
Sie przywitam;)
Zbedne dyskusje omijam;)
Ja tutaj zostaje nigdzie sie nie wybieram.... Mam tylko nadzieje byc tu niedlugo w innym stanie;)
A ta na serio dzis ide do gin. Wracam do leczenia bo niestety i bez jest dupa a tak przynajmniej mam kontrole nad cyklami...
Asiula zrob mi fajne zdjecie Paryza;) jesli moge prosic o kila fotek
 
Hej Słonka ;)

Podczytuję Was ale zamiast mózgu mam jeden wielki katar i cieżko mi cos sensownego napisać ;p

Ja dalej chora, angina ropna swoją droga ale mam jeszcze wirusowe zapalenie gardła bardzo bolesne, do tego ciagle problemy z zatokami co odbiło sie na krtani i bywają chwile ze w ogóle nie moge mowić i jeszcze kaszel...

Motylku narzeczenstwo płynie bardzo przyjemnie :) uwielbiam jak G mnie nazywa swoją narzeczona ;) Gratulacje kredytu :)

Dzis powinnam dostać @ ale temp wysoko, szyjka wysoko i zamknięta chociaż jak rano patrzyłam to było trochę śluzu różowego na szyjce, wiec czekam na @. Ostatnio strasznie duzo śpię, zasypiam na stojąco, dzis spałam 14h! Nie wiem czy to przez chorobę czy przez małego obcego, ale na niego małe szanse przez ta chorobę... Żadnych innych objawów nie mam żadnych boli itd czekam na rozwój sytuacji ;)

Buziole :)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Witam

Ja wyraziłam tylko swoją opinię.
Naturalne że forum umiera z powodu pogody i tego, że ciężarówki częściej są na swoich forach.
Tylko po co dziewczyny od razu się burzyć,
Smutno mi po prostu bo ja dużo czasu jeszcze spędzam w domu bo powoli dochodzę do siebie i siedzę a to na feisie a to tu, a to jakieś filmy oglądam.

anula88 - żaden z Ciebie intruz. Ja jak wrócę do pracy to też pewno rzadko będę tu zaglądać ale postaram się codziennie.

xAnkax - dzięki, że pytasz. Pomału dochodzę do siebie. Bywa tak, ze ugotuję obiad, posprzątam i jestem padnięta jak betka. Często to po prostu fatalne zawroty głowy. Wczoraj troszeczkę usiadłam na słoneczku. Pociłam się jak mops.

AsiaSzw - myślę, że wyraziłaś to co miałam na myśli. W końcu jeden rocznik jesteśmy :cool2:, taki nawet niezły. Tak po cichu to bardzo zazdroszczę Ci tego wyjazdu. Nie jestem jakimś zwolennikiem romantycznych miejsc, dużych miast. Ale bardzo fajnie wjechać z ukochaną osobą.
to może wiele zdziałać.

MotylkowaOna; "wiec prosze nie dawac glupich komentarzy zeby potem nie bylo spiec.. " mam nadzieję że mnie sią to nie tyczyło. Po prostu wyraziłam to co widzę, że na razie to forum jest w fazie umierania, letniego umierania :-D. Jesienią pewno znowu wejdzie na obroty i tyle.
Co do twojego kredytu. Podziwiam odwagi. U nas niestety pomimo, że mój zarabia powyżej najniższej krajowej to i tak kredyt by oznaczał tyle co spakuj manatki pod most ale za kilka lat. Wtedy z pewnością była by strata pieniędzy i zabicie marzeń. A ja pracuję na um zlecenie więc nawet jakby co to po ciąży nie mam nic a znalezienie nowej pracy z pewnością potrwało by wieki. Więc czekamy na gwiazdkę z nieba. Niech mój skończy szkołę, to wtedy pewno uderzymy na zachód.

gabis - przykro mi z powodu wyników. Są złe ale. Coś jest. Można poprawić wyniki, więc musi brać witaminy. Można kupić na necie gotowe zestawy. Mój bierze korzeń Maca, Zestaw witamin dla mężczyzn i witaminę C dodatkowo. Może uda się to w czerwcu zrobi ponowne badania. Pewno będzie się ciężko mu z pracy wyrwać. Ale jakby co to może jak pojadę do poradni, zarejestruję nas do poradni leczenia niepłodności i badania zrobi na nfz. Zobaczymy czy coś zadziałały te witaminy.

mychunia - oj to po co się tak bardzo przemęczasz. Przecież nie wolno Ci.

Blair87 - robiłaś kiedyś testy na alergię? Bo przy alergii nawet latem można się bardzo załatwić.

Co do błędów ortograficznych. Ja mam stwierdzoną dysortografię więc mi wolno :cool2::-D A maturę jak łatwo było z tym napisać.
A pisanie na forum z telefonów, czy tabletów jest trudniejsze i ograniczone więc tym osobom też wolno :cool2:

Pewno później zajrzę, może coś skrobnę ale nie wiem czy na pewno. Teraz idę robić ciasto na naleśniki, później, coś ogarnę, Ogarnę siebie i wyskoczę do miasta. Wpierw wstawię psu jedzonko do gotowania, jada podroby, i zajmę się resztą.

Chwila przed lapkiem i we łbie się kręci :-p

Pa miłego dnia.
 
Nie JOŁASIU absolutnie nie o ciebie mi chodziło , poprostu mnie wkurzaja niektóre niepotrzebne wypowiedzi bo prawda jest taka ze nie piszemu tutaj tylko po to zeby ktos mial co czytac..tak??
A co do kredytu stwierdzilismy ze jak nie teraz to kiedy, obydwoje mamy umowy na stałe a mieszkamy w wynajmowanym mieszkaniu wiec na jedno nam z opłatami wyjdzie a po co komus płacic jak mozna rate w banku na swoje mieszkanie:p

pozdrawiam z wyrka :)
 
Ostatnia edycja:
MotylkowaOna

Chyba zaszło wielkie nieporozumienie! Muszę to sprostować, bo jeszcze będę tu uchodzić za wariatkę!:szok:

Nie cytowałam KasikP z pretensjami, że kaźdy musi " coś" pisać po to, aby " ktoś" inny miał co czytać. Napisałam wcześniej, że "też mało sie udzielam, bo po co.."... Jakoś nie mogę się wbić w wasze zgrane grono i staram się jak mogę ale jest ciężko, gdyż człowiek ginie w natłoku i ludzi i postów. Czuje się przezroczysty, niezauważalny...tylko tyle. Zresztą to nie tylko moje odczucia, wiec jakieś ziarnko prawdy w tym jest.

Potem KasikP napisała

"Napisał(a) KasikP
Co do wątku to myślę że nie ma co pisać na ten temat bo jak ktoś nie chce to nie pisze a jak chce to pisze."

....i odebrałam to tak, że właściwie wszystko jedno czy ktoś nowy dołącza do waszego grona czy nie.....czy coś napisze czy nie napisze... Chyba doszło do nieporozumienia .... Szkoda że ta sytuacja rozwinęła się w niewłaściwym kierunku.... Ja źle zrozumiałam KasikP a ty źle zrozumiałaś mnie.... I wyszło jak wyszło.... Ja ze swojej strony KasikP przepraszam, jeśli źle zrozumiałam!!!!

myślę, że nie warto drążyć tego tematu, bo niezrozumienie poszło lawinowo i chyba każda miała co innego na myśli a dalsze wałkowania tego jest bezcelowe.

Administrator Bestyja namówiła mnie do pozostania na BBforum, niemniej będę poszukiwała innego wątku, może bardziej dotyczącego moich problemów.

Jeszcze raz sorki, nie chciałam tu rozpętać wojny...ja źle zrozumiałam, ktoś inny też mnie źle zrozumiał i konflikt gotowy :zawstydzona/y: Co złego to nie ja!!! ;-)

Niemniej wątek jest mało gościnny, takie mam odczucia i akurat tego zdania nie zmienię. :-p

Żegnam się, pa.
 
Ostatnia edycja:
Beebs Kochana wcale nie musisz rezygnowac z naszego watku...tak jak mowisz malo sie udzielasz jak bedziesz pisala czesciej nie wierze ze nikt nie odpisze...mnie dziewczyny tez czasem nie odpisuja na posty...ja np jak nie wiem co napisac to wole nie pisac nic niz jakies bzdury...jezeli masz ochote u nas pozostac na pewno wkrecisz sie w atmosfere tego Forum :tak:

Gesendet von meinem HTC One V mit Tapatalk
 
reklama
Hej dziewczyny.

Od rana cos mi forum nie dzialalo na tel dopiero teraz.

Mamy wyniki badania meza. I kurde troche sie podlamalam. Ogolnie cale te wyniki to 4 strony. Niestety w morfologi tylko 3% prawidlowych plemnikow (norma od 4%). Reszta w normie. Powiedzcie mi czy to bardzo zle? Mamy szanse na naturalne zajscie?

I co wasi panowie biorą na poprawe nasienia?

Ptzepraszam ze tylko o sobie :-(

Gabis-Jak wyglądają pozostałe parametry nasienia? Ruchliwość, liczba plemników w ejakulacie, żywotność? Sama morfologia o niczym nie świadczy. Mój mąż ma 5 % prawidłowych plemników, morfologia dosyć kiepska ale z pozostałymi parametrami, gdzie żywotność wynosi
89 %, koncentracja w 1 ml nasienia- 398 mln, a ruch postępowy- 82%, ogólny obraz wypada całkiem nieźle . Przy takiej ilości plemników te 5 % prawidłowych form i tak daje całkiem niezłą liczbę plemników zdolnych do zapłodnienia.
Zakup mężowi cynk, selen, androwit i niech zjada, te preparaty poprawiają jakość nasienia.
Głowa do góry Gabis :tak:

Beebs- jak się ,wchodzi, w nowe grono ludzi, niekoniecznie na forum, ale nawet w codziennym życiu w realu to jednak trochę wody musi upłynąć nim zdobędziemy zaufanie ludzi należących do tej grupy, nim się wdrożymy, co nieco poznamy. Myślę że takimi sami zasadami rządzi się internetowe życie. Wiadomo, pojawia się nowy, więc jest pewien dystans, bo.. bo jest po prostu nowy. Ot żadna filozofia. Zwyczajna kolej rzeczy, w miarę upływu czasu to wszystko przechodzi na jakiś wyższy level porozumienia. No ale na to potrzeba czasu, czasu.
Niewiele naskrobałaś, nie żebym uparcie trzymała się myśli, że ilość postów ma znaczenie, no ale w tym przypadku , nie dałaś się nam poznać. Nie dałaś Nam szansy.
Zostań z Nami, dziewczyny na forum mamy na prawdę fajne, daj sobie i nam szansę. Warto !
Pozdrawiam Ciebie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry