reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Witam Was Dziewczyny :-)
Wczoraj tak narzekałam, że nic mi się nie chce...a jak się zawzięłam...to uwaga, uwaga - do 1.00 w nocy sprzątałam ogromną szafe na korytarzu oraz komodę z ciuchami, a i jeszcze mój kontener pod biurkiem! W sumie to szafki są wszystkie w mieszkaniu wysprzątane - poza kuchnią. Człowiek sobie nawet sprawy nie zdawał, że tyle zbędnych rzeczy, za małych ubrań ma w domu :baffled: Za niedługo mam chęć zabrać się za kurze, podłogi itp. Miałam nawet werwę na okna - ale co chwilę pada, więc odpuszczam.

Gabiś - &&&& za zdrowie Taty, za wolę walki oraz siłę tkwiąca w optymistycznym myśleniu :tak:
Asia, Aschlee - o której jutro testujecie Kochane? Ja będę od 8.00 do 20.00 na uczelni, więc ostatnia będę pewnie się dowiem....
Gochson - &&&& aby wszystko rozwijało się zgodnie z planem i zakończyło się szczęśliwie ;-)
Anulka, Ewelinka - jak tam Brzuchatki się czujecie? :tak:
Jołasiu - dbaj o siebie i odpoczywaj :happy:
Motylkowa - całusy dla Dzidziolka ! :*
Missiiss - mam nadzieję, że teraz wszystko Ci się ułoży i będziesz z nami tu częściej, a najlepiej to codziennie :-)
Uleńka - hooop, hoop zaglądnij tu czasem do Nas...gdzie ja Cię tam po Grudniówkach mam szukać Kochana?:-p



Dziewczyny mam do Was pytanie, czy przy nieprawidłowo zagnieżdżonej ciąży (np. jajnikowa, jajowodowa) test wychodzą pozytywnie?
 
Ostatnia edycja:
Jeju dziewczyny dziekuje wam wszystkim razem i kazdej z osobna. Ale mnie wkurza ze w telefonie nie ma opcji dziękowania. Tak wiec jedno wielkie DZIĘKUJĘ !!!
 
Miss mam nadzieje ze wszystko sie u ciebie szybko ulozy!!!

Anka to dalas czadu ze sprzatamiem :-) zazdroszcze. A ja jak znam zycie to obudze sie jutro przed 7 wiec szybko newsa zapodam.

Dzis mi sie nic nie chce.
 
Wczoraj po dentyście woda i płynny kisielek. Dzisiaj już lepiej. Teraz jak choroba, kuracja to u mnie śluz na kilometr. Zawsze coś na opak. Wczoraj usłyszałam w głosie męża żal. Powiedział na wiadomościach o kobiecie która zabijała noworodki że taka bladź to rodzi na zawolanie i urwał. Bardzo pragnie dzidziusia. Nie da się tego już ukryć.
 
Asiu - będzie mi bardzo miło (bo ja wierzę, że jutro z rana same dobre wieści mnie czekają &&&&&).
Wyda Wam się to może i głupie, ale tak bardzo się z Wami zżyłam, że testowanie wszystkich Dziewczyn przechodzę jak swoje własne :-D trzymam kciuki, czekam na wyniki...a przez 12 h to bym Asiu nie usiedziała :tak::-D
 
Anka ale zes porzadkow porobila a ja nie mam za bardzo weny dzis do sprzatania chyba jutro sie za to wezme...

Jak chodzi o testowanko to jak wstane a nie wiem o ktorej to bedzie bo Mezus bedzie w domku no i sobota to mozna chwile dluzej pospac chociaz z nerwow pewnie obudze sie bardzo wczesnie;-)

Asia jutro nasz wielki dzien testowania mam nadzieje ze zawitamy tu z pozytywnymi wiesciami:tak:
 
Witam :-)
Wiecie,że za Wszystkie trzymam kciuki,za ciężaróweczki,testujące,sprzątające,cierpiące i z nadzieją oczekujące &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

I może to się przyda ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:happy:pozdrawiam
 
reklama
Aschlee - ja to jak miałam testowac to potrafiłam o 3.00 robić bo inaczej bym nie usnęła :zawstydzona/y: a zawsze wstaje do WC

GAbis - trzymaj się!!! Kurcze medycyna jest tak zaawansowana że aż trudno uwierzyć że nie mają nic na raka :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Mississ - fajnie że z pracy jesteś zadowolona, bo mozna od razu plany na przyszłość snuć
Ja sie czuje ok, pełna energii, raczej bez sensacji tylko masy nabieram:-D
 
Do góry